Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle şaka olurmu??!

zafa38

Kayıtlı Üye
Dün akşam doğuş oto tarafından bana bir şaka yapıldı arkadaşlar ağızlarının payını verdim o yuzden bikaçkişiden numara istedim bakın yapılan şaka burda yorumlar sizin.. Gece uyuyamadım inanın şimdi ben onlara neyapabilirim? ;

RE: ‏
From: Ugur Kaynar (Dogus Oto - Satis) (UKaynar@dogusoto.com)
Sent: Monday, March 22, 2010 5:45:07 PM
To: safa akçakaya (sakcakaya14@hotmail.com)

Safa Merhaba;

Kusura bakma, geç cevap verebildim, birkaç gündür yoktum.

Audi’ nin bir hafta sonu araç sergileme etkinliğinde görevliydim.

Yeni geçebildim yerime ve henüz cevap verebiliyorum.

Öncelikle rica ederim, mümkün olduğunca cevaplamaya çalışıyorum sorularını.

Aracın ile ilgili son durum şudur...

Aracını getiren gemi İspanya’ dan geçtiğimiz hafta sonu yola çıkmış, ancak Akdeniz’ de Corsica açık sularında seyrederken açık kalan hangar yükleme kapakları dolayısıyla gemi su alıp, batmış.

Yani aracın şu anda sular altında.

Özel sipariş süren boyunca geçen süre ne yazık ki boşa gitti, ancak ben senin için hemen yeni bir sipariş verdim ve Ağustos’ ta 2011 model olarak gelecek.

Bu gemideki araçlarımızın tamamı, gemi ile birlikte battı ve zarar çok büyük.

İlgili habere ait linki de incelemen için aşağıda gönderiyorum.

http://hurriyet.com.tr/haber.link/mep/kaza%&/$aka

gece gece bunamı panik yaptın :) linkten ne kadar fake olduğu zaten belli ediyormuş kendini. kaldıki hiçmi televizyon gazete radyo ilişkin yok böyle bir olay yaşansa bangır bangır haberlerde çıkardı. bence sen aracını fazla soruyorsun onlara ( mailin ilk başından bu anlaşılıyor ) adamcaızda yılmış sana böyle birşey yapası gelmiş :) yüreğine boşuna inmiş yani.. böyle bir şaka yapmasının needeni aranızdaki samimiyetin arkadaş boyutunda olmasından kaynaklanır. o seni kendine yakın görmüşki böyle bir şaka yapmış. suçlama karşı tarafı :) ama ilkten okuyunca kötü bi mailmiş...
içinin rahatladığına sevindim şimdi :) biran önce koltuğuna geç kurtul bu meratan :D

gece gece bunamı panik yaptın :) linkten ne kadar fake olduğu zaten belli ediyormuş kendini. kaldıki hiçmi televizyon gazete radyo ilişkin yok böyle bir olay yaşansa bangır bangır haberlerde çıkardı. bence sen aracını fazla soruyorsun onlara ( mailin ilk başından bu anlaşılıyor ) adamcaızda yılmış sana böyle birşey yapası gelmiş :) yüreğine boşuna inmiş yani.. böyle bir şaka yapmasının needeni aranızdaki samimiyetin arkadaş boyutunda olmasından kaynaklanır. o seni kendine yakın görmüşki böyle bir şaka yapmış. suçlama karşı tarafı :) ama ilkten okuyunca kötü bi mailmiş...
içinin rahatladığına sevindim şimdi :) biran önce koltuğuna geç kurtul bu meratan :D

Yok zaten gece saatlerce int den arastırdım bi sonuca varamadım sonra bikaçyeri aradım falan öle bişey yok dediler sonra anladım. Ama nekadar anlasanızda içiniz rahat etmiyo uyuyamıyor insan:) Arkadaş boyutunda ilişkim yok adamla bikaç defa gorusmuslugum var arabayıda en fazla haftada 1 defa soruyorum her hafta deil yani :) Gecen adamı biraz bozduk galiba ona sinirlendi bi mail atıp tüm dediklerini çürüttük ondandır diye tahmin ediyorum...

Hiç hoş degil yaşadıgın olumsuz psikolojiyi gösterip onlara tazminat davası aç derim...tabi böyle bir hakkın olup olmadıgını bilmiyorum ama...

Hayatım boyunca bende çok kötü izi kalıcak bu durumun dersin paramla depresyona girdim falan...

Bide 1nisanı bahane gösteremezler daha 1hafta var:)

Yok zaten gece saatlerce int den arastırdım bi sonuca varamadım sonra bikaçyeri aradım falan öle bişey yok dediler sonra anladım. Ama nekadar anlasanızda içiniz rahat etmiyo uyuyamıyor insan:) Arkadaş boyutunda ilişkim yok adamla bikaç defa gorusmuslugum var arabayıda en fazla haftada 1 defa soruyorum her hafta deil yani :) Gecen adamı biraz bozduk galiba ona sinirlendi bi mail atıp tüm dediklerini çürüttük ondandır diye tahmin ediyorum...

:D "bende ona böle bi mail atayım ona mustahaktır" demiş yani snn için..
yinede iyi cesaret etmiş valla.. bi gecelik uykuna malolduysa tekrar geçmiş olsun sna :)

:D "bende ona böle bi mail atayım ona mustahaktır" demiş yani snn için..
yinede iyi cesaret etmiş valla.. bi gecelik uykuna malolduysa tekrar geçmiş olsun sna :)

:) Teşekkür ederim keşke 1 gecelik uykuya mal olsa daha iyi zararı bayagı büyük oldu...

---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

Hiç hoş degil yaşadıgın olumsuz psikolojiyi gösterip onlara tazminat davası aç derim...tabi böyle bir hakkın olup olmadıgını bilmiyorum ama...

Hayatım boyunca bende çok kötü izi kalıcak bu durumun dersin paramla depresyona girdim falan...

Bide 1nisanı bahane gösteremezler daha 1hafta var:)

Bişiler dusunucem ama henuz kararsızım abi yaa :( İndirimmi istesem acaba :)

:) Teşekkür ederim keşke 1 gecelik uykuya mal olsa daha iyi zararı bayagı büyük oldu...

başka nelere sebep oldu :eek:
o kişiyi şikayet edebilirsin hakkaten çünkü çalıştığı firmanın mailinden atmış, yani tüm sorumluluk o firmaya ait demektir. kendi mailinden sna atmış olsa böle bi hak idda edemezdin.. onun için pek işin ucunu bırakma derim

adam yazının altında verdiği linkin sonuna "şaka" yazmasaymış tamam da bence önemli bişi değil seni heyecanlandırmak istemiş işte aklı sıra =) ama yaptıgının şaka oldugunu belirten bişey yazmasaymış hep beraber gidip dövelim derdim :D

İlk başta bi 20 dk şoka girdim falan sonra çoğu yeri ayağa kaldırdım arıyarak daha neler neler vsvs :)

---------- Post added at 10:31 ---------- Previous post was at 10:29 ----------

adam yazının altında verdiği linkin sonuna "şaka" yazmasaymış tamam da bence önemli bişi değil seni heyecanlandırmak istemiş işte aklı sıra =) ama yaptıgının şaka oldugunu belirten bişey yazmasaymış hep beraber gidip dövelim derdim :D

Onu gordum bende tesadüf galiba dedim. İşin ilginç yanı aklımın ucundan geçmiyor yani durup duruken dogus otodaki adam neden bana şaka yapsın işinden olma tehlikesi bile war dedim yani...

safa valla eğer senin arabayı aldıgın satış temsilcisinden bahsediyorsak ki onu ben de gördüm ve konustum biraz, adamın tipinde vardı zaten böyle abidik kubidik soğuk espriler yapacak bi ifade.

hiç hoşlaşmamıştım =)

Geri
Üst Alt