Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Azrail'i Şaşırtan Araba

white collar isimli dizide ajanın kullanığı bir ford var. Onda da var ani fren özelliği. Ve gördüğüm kadarıyla orta sınıf sedan bir araç. Amerikada bu teknolojiler sadece lüks sınıflarda kullanılmıyor anlaşılan.

white collar isimli dizide ajanın kullanığı bir ford var. Onda da var ani fren özelliği. Ve gördüğüm kadarıyla orta sınıf sedan bir araç. Amerikada bu teknolojiler sadece lüks sınıflarda kullanılmıyor anlaşılan.

Amerikalılar cruise'dan kaynaklı sebeplerle en çok kaza yapan ülke..
neden çünkü arabayı cruise'dan çıkarmaya üşeniyolar..şaşırmadım.. :)

Amerikalılar cruise'dan kaynaklı sebeplerle en çok kaza yapan ülke..
neden çünkü arabayı cruise'dan çıkarmaya üşeniyolar..şaşırmadım.. :)

:):):) Altlarındaki araba zaten otomatik bir de cruise'dan çıkarmaya üşeniyorlarsa anlaşıldı neden oturan bölgelerinin kocaman olduğu:)

ben de bi gün cruise'u devreden çıkarmamak için öndekine bindircem ama ne zaman bakalım :D

4-Motion'ı kapa bari.. :D :D :D :D

olum bende oda yoq ben ne yapım bastımmı dırek abs ye gecıyo paten gıbıde kayıyo bende patlıcamda cok fena bakım ne zaman :D:D

@mElih

olum senın araba duruyo hıc dıyse benımkı durmuyo :D:D

Geri
Üst Alt