Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayna katlanma problemi

styleplus34

Kayıtlı Üye
Merhaba araç ibiza 2015 style plus sağ tarafta aynam içerden düğmeyi çevirdiğimde açılmıyor 2-3 defa çevirdiğimde açılıyor bu sorunla karşılaşan varmıdır?

Yol bilgisayarında bazı ayarlar var aynaları aynı anda ayarlama tek tek ayarlama gibi oraları bir kurcalayın belki bir sonuç çıkar benim mk2 fr da o şekilde sizin kasayı bilmiyorum ama

Yol bilgisayarında bazı ayarlar var aynaları aynı anda ayarlama tek tek ayarlama gibi oraları bir kurcalayın belki bir sonuç çıkar benim mk2 fr da o şekilde sizin kasayı bilmiyorum ama
onu denedim sıfırladım ayarlarını çözüm alamadım tekrarladı malesef

O zaman aynayı kaldırıp indiren joystickte bir sorun temassizlik vs bisey vardır büyük ihtimal

Hocam bu arada youtube de bikac videoya denk geldim benzer sorun için bir firma aynadaki motoru değiştirip sorunu çözüyormuş.Yani motor arızası olabilir sizin durum

Geri
Üst Alt