Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak aydınlatması halkında

Evet doğru öndeki yerler fotoğrafta gözükenler, arka ayak aydınlatma içinde ön koltukların altında var boş alanlar.

Evet doğru öndeki yerler fotoğrafta gözükenler, arka ayak aydınlatma içinde ön koltukların altında var boş alanlar.
Yerini yapmışlar ama ampul takılı değil...Neden böyle birşey yapıyorlar fabrika çıkışında anlamış değilim.Madem orayı hazırlamışsın 2 ampülü neden takmazsın adama sorarlar...
Peki bu bölgeler için mantajını yaptırabileceğim ampül tip ve kodları bellimidir,bilginiz varmıdır?

Yerini yapmışlar ama ampul takılı değil...Neden böyle birşey yapıyorlar fabrika çıkışında anlamış değilim.Madem orayı hazırlamışsın 2 ampülü neden takmazsın adama sorarlar...
Peki bu bölgeler için mantajını yaptırabileceğim ampül tip ve kodları bellimidir,bilginiz varmıdır?
Aliexpressten set olarak satın alabilirsiniz. Kabloları doğru yerlerden geçirerek araçtaki modülde orjinal yerine takıyorsunuz ve vagcom ile aktif hale getiriyorsunuz. Zor bir işlem değil, eliniz yatkınsa tek başınıza 1 günde halledersiniz.

Aliexpressten set olarak satın alabilirsiniz. Kabloları doğru yerlerden geçirerek araçtaki modülde orjinal yerine takıyorsunuz ve vagcom ile aktif hale getiriyorsunuz. Zor bir işlem değil, eliniz yatkınsa tek başınıza 1 günde halledersiniz.
Pek anlamam bu tarz işlemlerden ama..Keşke tesisatı vs herşeyi hazır olsaymış sadece ampule gereksinim olsaymış.eski aracım ford focusta duyu hazırdı.Ampülü takınca Direk çalışmıştı

Yeni konu açmak istemedim.Görseldeki ledi bagaj aydınlatmasına taktım fakat duman attı daha sonrada ledin üstündeki direnç yandı.
Tekrar orjinal ampulü taktım şu anda bir problem yok.Neden olmuş olabilir?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    66.8 KB · Görüntüleme: 21
Yeni konu açmak istemedim.Görseldeki ledi bagaj aydınlatmasına taktım fakat duman attı daha sonrada ledin üstündeki direnç yandı.
Tekrar orjinal ampulü taktım şu anda bir problem yok.Neden olmuş olabilir?
Ampül arızalı olabilir. 7021 uyumlu olası gerek.

photon w5w t10 ph7021 ex ürün adı tam olarak bu
Ledi taktım ilk yandı sıkıntısız , tam taktım yerine lambayı baktım koku ve sonra duman attı.Daha sonrada direnç yandı.
Uyumlu olması lazım benim araç ile , aracım 2015 Leon

photon w5w t10 ph7021 ex ürün adı tam olarak bu
Ledi taktım ilk yandı sıkıntısız , tam taktım yerine lambayı baktım koku ve sonra duman attı.Daha sonrada direnç yandı.
Uyumlu olması lazım benim araç ile , aracım 2015 Leon
Aldığınız firma ile konuyu görüşün bence,değişim yaparlar belki.Ben geçen hafta farklı marka ampul seti aldım,geri vites ampulü uymadı,ve torpido da t10 led takarken sizdeki gibi kısa devre olup yandı koku yaydı.Takma sırasında ben kaynaklı bir kısa devre oluştu şayet yanlışım yok ise buna rapöen söyledim talep etmedim torpido için olanı Ama değişiriz dediler ben geri yolladım,şimdi tekrar gönderecekler saolsunlar..

Geri
Üst Alt