Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak aydınlatması halkında

Ben halen araçta ayak aydınlatma ampül yerinin olup olmadığından emin olamadım.bu araçlarımızda bu özellik mevcutmu yoksa mevcut değil mi
Yerleri hazır dikkatli bakaraanız alt kısma görürsünüz, kablo tesisatı ve aydınlatmalar takılı değil. Ben set olarak sipariş verdim bekliyorum, montaj yapınca bilgilendiririm.

Yerleri hazır dikkatli bakaraanız alt kısma görürsünüz, kablo tesisatı ve aydınlatmalar takılı değil. Ben set olarak sipariş verdim bekliyorum, montaj yapınca bilgilendiririm.
Hocam ayak aydınlatma mevcut ve herşeyi ile hazır durumda. Sizin bahsettiğiniz arka ayak aydınlatmalar. Arkadaş anladığım kadarıyla bunu sormuyor.

Hocam ayak aydınlatma mevcut ve herşeyi ile hazır durumda. Sizin bahsettiğiniz arka ayak aydınlatmalar. Arkadaş anladığım kadarıyla bunu sormuyor.
Ampulleri yani aydınlatma elemanlarını göremediğine göre önlerde de yok, benim aracımda 2017 style ön ve arka aydınlatma yerleri boş delik olarak duruyor. 4lü set alırsa sokete takıp aktif edip kullanabilir diye düşünüyorum.

Ampulleri yani aydınlatma elemanlarını göremediğine göre önlerde de yok, benim aracımda 2017 style ön ve arka aydınlatma yerleri boş delik olarak duruyor. 4lü set alırsa sokete takıp aktif edip kullanabilir diye düşünüyorum.
Hocam benim aracım da 2017 style ve bende standart olarak geldi. O nedenle mevcut diye yazdım. Sizde olmaması garibime gitti ve açıkçası ben de şuan merak ettim neye göre olup olmadığını.

pedal kısmında led panel var mı pekı baktınız mı varsa belkı yazılımsal bı sorun olabılır

Hocam benim aracım da 2017 style ve bende standart olarak geldi. O nedenle mevcut diye yazdım. Sizde olmaması garibime gitti ve açıkçası ben de şuan merak ettim neye göre olup olmadığını.
Üretim ve donanıma göre değişiklik gösteriyordur.

IMG_5575.JPGIMG_5576.JPG

Bende cikmacidan arka ayak aydinlatmasi yapmak icin led lambalari aldim öndekilerden paralel tesisatini yaptim koltuk altinda yerleri mevcut zaten

Yerleri boş bir şekilde duruyor, sipariş verdim gelince montaj yapacağım. Tekrar bu başlık altında bilgilendirme yaparım.
@frtfrtfrtfrt ön ayak aydınlatma işini yapabildiniz mi?

zor bela ikibüklüm olup pedal kısmına girip video çektim.Bahsettiğiniz boş kare bir alan var,orda ampul olmalı anladığım kadarı ile?yolcu tarafı içinde foto çektim,aynı boş alandan orda da var.

3646A599-1D6D-4DD5-A8D8-F5CF039620C8.jpeg

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt