Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak Üstü !!! Maltepe Sahili Buluşma Resimleri ( Yeni )

Yapımda ve yayında emegi gecen herkeze tsk ederm :) 34 VF 6851 diyorum yaaaaa :D

ellerine sağlık... 34 cup 33 kırmızı araç o tampondaki ışık sistemini merak ettim pmden nasıl bişi olduğunu yazarmısın çok hoş duruo...

herkesin eline emeğine sağlık Serbay teşekkürler kardeşim resimlerim fena değilmiş :D

Emegınıze saglık fotolar ıcın,trıpod kullanılmalıymıs,genel foto cekılmelıymıs,fotolar derınlıkten mahrum olmus eksıler bunlar :) B dahakıne katılmaya calıscam bende,mekan uzak oldugundan bırıne yanlarım artık :)

Serkan ve Serbay ellerinize sağlık güzel fotolar. :)

yeni fotolar için de teşekkürler.. :)

Emegınıze saglık fotolar ıcın,trıpod kullanılmalıymıs,genel foto cekılmelıymıs,fotolar derınlıkten mahrum olmus eksıler bunlar :) B dahakıne katılmaya calıscam bende,mekan uzak oldugundan bırıne yanlarım artık :)

Can gelicen öğreticen abicim bizde derinlerin derinliklerine inicez ben daha staj dönemindeyim :)

Serkan ve Serbay ellerinize sağlık güzel fotolar. :)

:eek:key: elimden geleni kısa yapmaya çalıştım şimdilik bu kadar uzun zamandır foto da çekmiyodum :)

Patron objektifine sağlık en yakın zamanda tekrarlıyalım :)

Geri
Üst Alt