Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak Üstü !!! Maltepe Sahili Buluşma Resimleri ( Yeni )

Teşekkür ederiz...Çok güzel fotolar:eek:key::eek:key::eek:key:

:D inan iş yerinin dökümanları hazırlanacak 3 saat onları yapacağım daha 2 saatimi bunlar aldı :) Herşey bizler için :eek:

serbay acdsee programını kullan boyutlandırmak 5 dk sürer

Süper fotolar Serhat,Can ve Serbay ellerinize sağlık.Baya kalabalık olmuşuz yaw:D

Bi dahaki buluşmanın fotoları için hafıza kartını ben alabilirim.. upload sorun olmuyo :) 5MB up hızım var o konudaki görevi ben üstlenebilirim :) zaten bi dahaki sefer bende makineyi getircem bu buluşma için getircektim de unutmuşum :(

rica ederim.. :) 5 MB upload? 100mbit mi kullanıyorsun fiber optik :rolleyes:

rica ederim.. :) 5 MB upload? 100mbit mi kullanıyorsun fiber optik :rolleyes:

20mbit download 5mbit upload abi.. fiber optik kullanıyorum.. quiknet.. superonline bağlandı ama şimdi altyapısı ttnetten farklı.. ttnetten kurtulduğum için seviniyorum. 200mb bi dosya yaklaşık 1-1buçuk dkda iniyo :) 100mbit'e gerek yok diye almadık.

valla katilamadim diye uzuldum baya.. guzel gece olmus..

Geri
Üst Alt