Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak Üstü !!! Maltepe Sahili Buluşma Resimleri ( Yeni )

Vardım :D daha doğrusu vardık hatta ilk plakaları çekmeye başlamıştın :D hatta bana söyleyip te eve gidip makinanı almaya gitmiştin gelmiştin :D kısace çekmeye başlamıştın :D sonradan bir arkadaşla arabanı göstermeye çıktığında biz gitmek durumunda kalmıştık.
Sağlık olsun arabamın resmi olmasada olur bende bol bol vaar zaten :D

altında yatan gizli bi neden vardır ben çok dert edilmemesi gerektiğine inanıyorum :D

altında yatan gizli bi neden vardır ben çok dert edilmemesi gerektiğine inanıyorum :D

Hımm kişisel bi neden yok biz bi ara migrosa gidip geldik birkan la o ara siz yoktunuz geldiğimde biraz sohbet ettik sonra arabalar baştan park edildi o zaman çektim kalanları altında yatan gizli bir neden olduğuna inanmıyorum:eek:key:

Hımm kişisel bi neden yok biz bi ara migrosa gidip geldik birkan la o ara siz yoktunuz geldiğimde biraz sohbet ettik sonra arabalar baştan park edildi o zaman çektim kalanları altında yatan gizli bir neden olduğuna inanmıyorum:eek:key:

oy can herşeyi "kişisel" algılama artık nolursun.. kişisel kelimesiyle başlayan mesajlarını bana özel mesaj olarak gönder tekrarlıyorum. her seferinde hatırlatma lütfen... takıntı haline getirdin.
bilirsin lafımı esirgemem. "kişisel nedenlerden" söz öbeğini içeren mesaj yazabilirdim orda. yansıtma buraya böyle şeyler germe kimseyi durduk yere rica ediyorum.

tabii ben foto çekimlerini göremedim sonradan özenle hazırlanmış foto için araçlar..
teşekkürler.. :)

tabii ben foto çekimlerini göremedim sonradan özenle hazırlanmış foto için araçlar..
teşekkürler.. :)

Yiğit arabaların hepsinin çevrilmesi o alanda ayrı bi işti valla millet arabaları yanaştırıcaz diye çok uğraştı Fotolar Serbayda var ekleyecek hepsini 120 tane falan çekmişiz meşhur pc ile yüklemeye başlar herhalde bakalım
Hadi Serbay Fotoları Alalım.....

Yiğit arabaların hepsinin çevrilmesi o alanda ayrı bi işti valla millet arabaları yanaştırıcaz diye çok uğraştı Fotolar Serbayda var ekleyecek hepsini 120 tane falan çekmişiz meşhur pc ile yüklemeye başlar herhalde bakalım
Hadi Serbay Fotoları Alalım.....

arabalar dışında topluca ya da herkes birbiriyle konuşurken de fotolar var mı Serhat abim..o daha önemli bence.. :)

eline sağlık can güzel olmuş resimler :) ama ug nin neden resimleri yoook :D:D:D:D:D puhahapuhaha:eek:

Geri
Üst Alt