Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avustralya GP ilk sırayı kaybetse de yerinden memnun

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
Avustralya Grand Prix organizatörleri, gelecek sezon ilk yarışa ev sahipliği yapamayacak olmalarına rağmen, takvimde kendileri için belirlenen yerden mutlu olduklarını dile getirdi.

Melbourne, geleneksel olarak sezonun ilk yarışı olarak geçiliyordu. Mücadele bundan sonra, sezonun ilk yarışı olacak Bahreyn'den iki hafta sonra, 28 Mart'ta düzenlenecek.

Bununla birlikte bugün yapılan açıklamada organizatörler, Melbourne'ün istediği tarihi elde ettiğini belirtti.

Avustralya Grand Prix Co. CEO'su Drew Ward, "Dünya çapında 100 milyondan fazla izleyicinin takip etmesi, küresel arenada Melbourne'deki grand prix'nin gücünü gösteriyor" dedi.

Ward, "Tüm gözler, Avustralyalıların kahramanı Mark Webber'in kendi evinde ve destekleri takımların Albert Park'ta nasıl yarışacağını izlemek için Melbourne'de olacak" diye konuştu.

Ward ayrıca, "Organizasyon açısından, Melbourne'ün sezonun başında tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çekecek olması, en güzel şey" dedi.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt