Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Konutları TEM

Pascal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar acil olarak Avrupa konutları TEM' de kiralık daire arıyorum.

tanıdığı, bildiği, gördüğü, duyduğu olan varsa yardım etsin lütfen

2+1 yada 3+1 farketmezz

Teşekkürler

Malum siteye bi bak abi

Bi kac tanede emlak siteside var

Muratın eşi bu sektörde, istersen bir telefon aç kendisine. Telefonu yoksa Cezmi abilerde falan vardır.

arkadaşlar acil olarak Avrupa konutları TEM' de kiralık daire arıyorum.

tanıdığı, bildiği, gördüğü, duyduğu olan varsa yardım etsin lütfen

2+1 yada 3+1 farketmezz

Teşekkürler

Aaa harika haber kardeşim, bende oradayım:) Sitenin içinde 2-3 emlakçı var, ama açıkçası şu sıralar biraz yükseldi fiyatlar.. Bana yaz istersen özelden bu akşam bile gider konuşurum tam olarak nasıl bir daire arıyorsan.. Ayrıca siteyle ilgili sormak istediğin birşey olursa ya da gelip görmek istersen daireyi kapım açık sana hep..

Malum siteye bi bak abi

Bi kac tanede emlak siteside var

hergün hatim ediyorum bu siteyi zaten ama burada gördüğünüz ilanların hepsi güncelliği olmayan sadece portföy şişirmek amaçlı kullanılan ilanlar

şu an Avrupa Konutlarında hiç kiralık yok, olursa da tanıdık vasıtasıyla eşe dosta gidiyor hep. o yüzden ilanlardan öte tanıdık, bilen görenle ancak bulunabilir diye düşünüp buraya yazdım

teşekkür ederim

Aaa harika haber kardeşim, bende oradayım:) Sitenin içinde 2-3 emlakçı var, ama açıkçası şu sıralar biraz yükseldi fiyatlar.. Bana yaz istersen özelden bu akşam bile gider konuşurum tam olarak nasıl bir daire arıyorsan.. Ayrıca siteyle ilgili sormak istediğim birşey olursa ya da gelip görmek istersen daireyi kapım açık sana hep..

Çok teşekkür ederim Mert' cim, çok sağol
sende ordaysan eğer bu iş olursa daha da çok sevincem ozaman :)
mesajı birazdan atıyorum :)

Bende orda oturuyorum, bugun bi emlakçı aradi taşınmadıysanız ev var diye. Buda numarasi 05327057813.

Geri
Üst Alt