Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Konutları TEM

amaç karamsarlık yaratmak değil yahu, amaç göz açtırmak. bu işler çok da zor işler değil, başlayınca sonu gelmeye başlıyor uzun vadeli bile olsa. önemli olan hedefi bulup ateş etmeye hazırlanmak. evlenmekten de korkulacak bişey yok, birlikte başarmak çok daha kolay çok daha rahat. Senede 20 gün kavga ediyorsun ama 345 gün sevgiyi paylaşıyorsun. bu gücü yaşayanlar bilir.

abım lafını tuttum senede 20gun kavga 345 gun sevgı :) inşallah bunu 20 gunde sınırlandıracak eşler buluruz

ben taşınırken şunun hesabını yaptım. Öncelikle 2 araba için 350TL otopark veriyodum o cebime kaldı. (Kapalı ve açık limitsiz park imkanı var burda) İşyerim perpada daha önce sabah 1 aksam 1,5 saate gidebildigim evime şimdi 10 dakkada gidiyorum. (Yani en az 300-400 benzinden karim var) B.Evlerde Yayladaydim ben 25 senem geçti ama artık ne komşuluk kaldı ne de çocukların rahatça oynayabileceği park bahçe. (Burda her 2 bina arası çocuk parkı ve olimpik havuz). ve son olarak B.evlerde arabamın yanına park edip tel. no bırakmayan ve benim işe gitmemi saatlerce engelleyip sonra bir özür bile dilemeyen ne oldu 1 saat beklediysen diyen zihniyetten kaçtım yoksa katil olacaktım

:D:D Ahmet İstanbul'u özetlemişsin nerdeyse. anlattıkların oldukça önemli kriterler tabiki.

ben taşınırken şunun hesabını yaptım. Öncelikle 2 araba için 350TL otopark veriyodum o cebime kaldı. (Kapalı ve açık limitsiz park imkanı var burda) İşyerim perpada daha önce sabah 1 aksam 1,5 saate gidebildigim evime şimdi 10 dakkada gidiyorum. (Yani en az 300-400 benzinden karim var) B.Evlerde Yayladaydim ben 25 senem geçti ama artık ne komşuluk kaldı ne de çocukların rahatça oynayabileceği park bahçe. (Burda her 2 bina arası çocuk parkı ve olimpik havuz). ve son olarak B.evlerde arabamın yanına park edip tel. no bırakmayan ve benim işe gitmemi saatlerce engelleyip sonra bir özür bile dilemeyen ne oldu 1 saat beklediysen diyen zihniyetten kaçtım yoksa katil olacaktım

ben de eski bir bahçelievler yayla sakiniyim:).2 sene öncesine kadar yaşadıklarımı şu kısa yazında özetlemişsin abi, aynı hesapları yaparak
aynı şekilde biz de 2 sene önce halkalı da Avrupa konutlarına benzer bir siteye taşınıp, bu tarz sıkıntılardan kurtulduk
özellikle site istememin nedeni de bu zaten, site rahatlığına alıştıktan sonra diğer türlü çok zor geliyor. şu an sitemizde evin kapısını çekip çıkabiliyoruz, arabamın kapısını kitlemeyi unutup unutmadığım umrumda değil.

Geri
Üst Alt