Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Konutları TEM

hayırlısı olsun keyfinize bakın. ben krediyle boğuşmanın ne demek olduğunu iyi bilirim, 1 tane karpuz yüzünden hanımla birbirimize girmiş 3 gün küs oturmuştuk evde yokluktan:) neyse konuyu dağıtmayalım.

hayırlısı olsun keyfinize bakın. ben krediyle boğuşmanın ne demek olduğunu iyi bilirim, 1 tane karpuz yüzünden hanımla birbirimize girmiş 3 gün küs oturmuştuk evde yokluktan:) neyse konuyu dağıtmayalım.

çok haklısın aynen öyle dostum maalesef varsa ağasın paşasın, yoksa Allah yardımcın olsun ..
ozanım inşallah herşey gönlünce olur dileğine kavuşursun

abı sız hayatın cemberınden gecmıs buyuklerımız bıze bunları anlatın sonra ne oldu evlenıyormusun dıye sorun :) hayat cok zor !!! ozan sanada kolay gelsın

merak ettimde neden özellikle avrupa konutları üstelik bu kadar yüksek kiraya rağmen ?

merak ettimde neden özellikle avrupa konutları üstelik bu kadar yüksek kiraya rağmen ?

Mesut aslında bir çok nedeni var ama en önemlisi, nişanlım ve benim işlerimizin bulundukları yeri düşündüğümüzde, ulaşım olarak kısmen daha ortada olduğu için, ulaşımın bir nebze de olsa daha iyi olduğu için, gidiş geliş yol parasının, başka bir semtte oturmaya nazaran ( kirayı da içine kattığımızda) ekonomik anlamda bir farkı olmadığı için.

benim işim Halkalıda, nişanlımın işi Ümraniye'de. o arabasını kullanmadan servisle çok kolay bir şekilde çok fazla trafiğe takılmadan, avrupa konutlarına ulaşabiliyor.
benim işimle avrupa konutlarının arası 13km. atıyorum leventte otursak yada karşıda, benim vereceğim benzin parası 700-750 tl yi bulcak yaklaşık olarak aylık

aslında Ahmet abinin dediği rakamlara çıkanlar da var kirada ama daha uygunları da var. şu an piyasayı takip eden varsa, ev ve daire kiraları uçmuş durumda, saçma sapan evler ne kiralara veriliyor. kendimizden örnek vermek gerekirse, bahçelievlerdeki evimizi satmadan önce, o evden 1300 kira alıyorsak bu evlere 1700-1800 bedava öyle diyim :)

neyse daha fazla uzatmıyım yoksa daha çoook anlatırım :)

içimde az biraz bişeyler vardıysada onlarda bu konuşmaları okurken öldü gitti :D:D:D

bilom, ya bana yetki ver yada şifreni ver, yazdıkların görünmeden sileyim :D

Geri
Üst Alt