Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aux - usb bağlama sorunu hk.

sonerozdel

Kayıtlı Üye
herkese merhaba arkadaşlar,
bende 2001 model seat ibiza stella 6k1 model bir araç var ve bunun kasetçalarına yatour m06 modelinde bir usb modülü bağlamak istiyorum
fakat bir türlü çözüm bulamadım , teyp arkasında bulunan mavi renkteki soketi söktüm modülün soketini onun yerine taktım ve şase kablosunu teyp arkasına monte ettim , montaj prosedüründeki gibi ama ne yazıkki usb modülünde herhangi bir tepki veya ışığı hiç yanmamaktadır.
dünden bu güne internette araştırmama göre teyp in ön tarafında ^^CD^^ diye bir tuş olması gerektiği yazıyor fakat benim araçta bu şekilde bir tuş bulunmamaktadır.Gerçekten zor durumdayım bu cihazı bu teyp nasıl bağlayacağım konusunda yardımcı olmanızı siz değerli üyelerden önemle rica ederim.sorun (1).jpgsorun (2).jpgsorun (3).jpg

Oto teyp elektronik ten anlaya birisi olması daha iyi olur flaş okuyucu takarlar ben sattığım aracıma taktırdım daha önce Bursa'da

Geri
Üst Alt