Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Auto Show' a gitmez olaydım :))

ben astranın içine oturmadım ama dışardan bakınca güzel gözüküyordu. Motor bence önemli bir faktör. İç konforun daha iyisini mutlaka bulursunuz ama leonundaki seriliği yakalayamaya bilirsiniz.
Eğer çevirmelere de rahat gireyim çıkayım vs diyorsan passat veya jettadan şaşma. Çünkü Astrayı alsan yine rahat durmassın:)

ozan bende astrayı beğeniyorum çok şık bir araç giulietta gibi tdı de düşünmeye başladım aslında hertürlü aracın gideri var astra alınır lakin 1.3 95 ps ve manuelden başka seçeneğiyokmu motor olarak

bu arada opelle yaptığım görüşmede 1.6 180 ps opc görünümlü full+full navigasyon sanruf dahil 18'' jantlar alçaltılmış süspansiyon araç 64 bin tl derim teslim süresi ren opc rengi olursa 8 hafta normal olursa 4 ila 6 hafta filexi ride paketi dahil

aracın bence sımdılık kalması daha ıyı ama ılla degıstıreyım dersen bence durumunda el verırse LEON TDI FR yada GOLF 1.6 TDI full olsun... astrrayı kullanmadım ama ınsıgnıa kullandım sahsı dıkrım leondan kalıtelıde olsa asla almam opel....

bu arada opelle yaptığım görüşmede 1.6 180 ps opc görünümlü full+full navigasyon sanruf dahil 18'' jantlar alçaltılmış süspansiyon araç 64 bin tl derim teslim süresi ren opc rengi olursa 8 hafta normal olursa 4 ila 6 hafta filexi ride paketi dahil

kaptan opsıyonel bırsey bırakmamıssın sen hıc ekleme yapamazsın ufak tefek dokunuslar yapabılecegın bır secenek olmus navı paketı ınfınıty ses sıstemı de dahıldır herhalde

kaptan opsıyonel bırsey bırakmamıssın sen hıc ekleme yapamazsın ufak tefek dokunuslar yapabılecegın bır secenek olmus navı paketı ınfınıty ses sıstemı de dahıldır herhalde

aynen mehmet herşey dahil aracı aldımmı böyle alıcam hangi marka olursa olsun sinirim bozuluyor sonra hepsini bir araya getirirken uğraşmaya değmez al full bin 5 6 sene sonra sat yenisini al

Gitmez olaydım diyosun iki gün sonra tekrar gidiyorsun :)

Ozanım dediğim gibi Astra güzel araba ama bende maalesef Opel'in servis tarafı hep soru işareti olacak. Güzeldir, yakışıklıdır, donanımlıdır ama sonrası nasıl?

Benzin masrafı diyosun ama arabanı satıp astra alman 15.000 bine patlayacak sana :eek: Bu arada dediğim gibi arabayı satmadan bi çıtlak bana.

niye kasıyosun Ozan ne hoşuna gidiyosa onu al gitsin..
ömür boyunca kullanacak değilsin ya.. :)

Gözün gibi baktığın araba piyasa çok durgun ama 35000 altında vereceksen bence verme daha iyi aracın harika çünkü...:eek:key: yeni astrayı bende beğendim ama gene de mantık olarak senin araç 35000den aşağı gidecekse satmaman daha mantıklı karar senin (mantıktan söz edene bak diycen ama :D)

Geri
Üst Alt