Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi Q7 nasıl bu hale getirilir?

hani yani cüsseli filan ya. o açıdan dedim:)

harbiden de öyle tipi tank gibi de zaten o hızla tank ağaca çarpsa tankın içindeki 3 kişi de ölürdü oluşan g kuvvetinden. burda yine 2si kurtulmuş birisi ölmüş.

araba görevini yerine getirmiş daha ne yapsın. görgü tanıdıgının teki jip yanımızdan geçince araba sallandı diyo. 150den aşagı gitmiyodur o q7.

q7'nin yerinde atıyorum benim ibiza olsaydı adamlarım kemiklerini dahi bulamazdık tahminim.

130-140'tan sonra sağlam bi arabada kavanozdaki sinekten bi farkımız yok..
sağlam olmayanlar da kavanoz da yok tabii..

NCAP testlerinin büyük bi kısmı 50-60km/h'nin altında ya da civarında yapılıyo zaten..
bütün o yıldızlar o hızlarda geçerli..daha yüksek hızlarda en iyi ihtimalle beyin kafa tasının içinde yer değiştiriyo zaten.. :(

çok yazık olmuş.
bunlarda hiç akıl yok diyicem ama alkol işte..

Bizim burada oldu kaza.
ESP'yi kafesten daha önemli görenlere belgesel niteliğinde video.

üzüldüm ya yazık olmus :( çok fena parçalmış demek ki ne kadar hızlı gidiyordu ..

Bu insanlar Alkol alıp trafiğe çıkıyorlar ve birde yarışa kalkışıyorlar..Neye üzülüyorsun ki..?Allah'tan kendi başlarını yakmışlar..Ya bide sana,bana,eşine dostuna akrabana hiç suçu olmayan masum insanlara çarpıp öldürseydi..!Bide böyle düşünmek lazım...Kaza yapan aracın içinde bira şişesi v.s gördüğüm zaman hiç üzülmüyorum valla...Kendi etmiş,kendi bulmuş...

q7nin neyine mercedesle kapışmak yaa.. allah rahmet eğlesin..

herhalde 200le filan girdi bariyerlere.hicbir zaman arabaya güvenilmez.sonucta metal parcasi..

Geri
Üst Alt