Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi Q5'lerde Geri Çağırılıyor...

Orjinalitesi olan bir araç olduğunu düşünmüyorum. Bir araba başka bir arabaya benzemesi için yapılmamalı. Çok net bir durum Q5, Q7 ye parası yetmiyenler için..

o zaman sadece sana göre gereksiz bir araba alp.sen dıyorsunki yani x5 e bınemeyen x3 e bınıyor ,touarege binemeyen tiguane biniyor,ml e binemeyen glk ya biniyor,land cruisere binemeyen rav4 e biniyor diye uzayıp gıder liste.yani piyasadaki butun bu suv lar gereksiz mı olmuş oluyor.Bence önce bir Q5 e bin aracın kalitesinin,işlevinin,özelliklerinin farkına var ondan sonra gereksiz oldugunu düşün.Ben senın gıbı düşünüp gereksız olduguna inanmıyorum.Q7 den de çok farklı bir araç.araçların resımlerıne tekrar bakmanı tavsiye ederim...

bu segmentte gereksiz bi araç varsa o da kesinlikle X1..

ona göre çok gereksiz olmasının nesi boş yorum Aybars'ım..
senin ya da benim yaptığım yorum çok mu dolu. ??

sana göre boş olabilir bu bişiyi değiştirmez..

o zaman sadece sana göre gereksiz bir araba alp.sen dıyorsunki yani x5 e bınemeyen x3 e bınıyor ,touarege binemeyen tiguane biniyor,ml e binemeyen glk ya biniyor,land cruisere binemeyen rav4 e biniyor diye uzayıp gıder liste.yani piyasadaki butun bu suv lar gereksiz mı olmuş oluyor.Bence önce bir Q5 e bin aracın kalitesinin,işlevinin,özelliklerinin farkına var ondan sonra gereksiz oldugunu düşün.Ben senın gıbı düşünüp gereksız olduguna inanmıyorum.Q7 den de çok farklı bir araç.araçların resımlerıne tekrar bakmanı tavsiye ederim...

Diğerleri tip olarak çok farklı. Tiguan'nın tasarımı Tourag den çok farklı mesela. Ama Q5 ile Q7 birebir aynı nerdeyse. Orjinalite yok derken demek istediğim bu..

Diğerleri tip olarak çok farklı. Tiguan'nın tasarımı Tourag den çok farklı mesela. Ama Q5 ile Q7 birebir aynı nerdeyse. Orjinalite yok derken demek istediğim bu..

alp yapma lütfen böyle ya.Audinin önden birbirine benzemeyen bana bir arabasını söylermisin.Allroadla A6 avanta baksan önden nerdeyse aynı.ama arabanın işlevi aynı mı ruhu aynı mı tabiki farklı.birebir aynı dediğin arabalar arasında neden bir araba parası fark var o zaman.Her arabanın işlevi farklı birde çamur attıgın firmanın adı Audi bi kere :) sen o zaman diyorsunkı audi tek bir model araba uretsın dıgerlerı nasıl olsa gereksiz...

alp yapma lütfen böyle ya.Audinin önden birbirine benzemeyen bana bir arabasını söylermisin.Allroadla A6 avanta baksan önden nerdeyse aynı.ama arabanın işlevi aynı mı ruhu aynı mı tabiki farklı.birebir aynı dediğin arabalar arasında neden bir araba parası fark var o zaman.Her arabanın işlevi farklı birde çamur attıgın firmanın adı Audi bi kere :) sen o zaman diyorsunkı audi tek bir model araba uretsın dıgerlerı nasıl olsa gereksiz...

Güzel bir noktaya değindin. Hepsi birbirine benziyor:D
Bu şahsi fikrim, böyle olması arabaları kişiliksiz kılıyor.

Güzel bir noktaya değindin. Hepsi birbirine benziyor:D
Bu şahsi fikrim, böyle olması arabaları kişiliksiz kılıyor.

alp bu yazdıklarınla daha önce yazdıkların tezat olusuyo. nedir o dersen. sen okuduklarım kadarıyla jettayı beğenen birisin. e jetta golfun kopyası değilmi değilmi karaktersiz bi araba?

Geri
Üst Alt