Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi Q5'lerde Geri Çağırılıyor...

Her markanın kendine göre bir karakteristiği vardır.BMW,Mercedes,Audi,Bentley vs. aklıma gelen tüm üst sınıf markaların modelleri birbirine benzer.

alp bu yazdıklarınla daha önce yazdıkların tezat olusuyo. nedir o dersen. sen okuduklarım kadarıyla jettayı beğenen birisin. e jetta golfun kopyası değilmi değilmi karaktersiz bi araba?

Jettamı :confused::confused::confused::confused:

Teknik olarak kötü bir araç değil ama şekil olarak beğendiğimi ben hiçbir yerde yazmadım

Q5 benim de çok begendiğim bir araç. Hatta Q7 gibi orantısız SW tarzı bir araç değil. Bence daha karizma Q5.

Geri çağırmalar da gayet normal bence. Yani bir markanın bir modeli geri çağrıldı diye o markadan soğumanın anlamı yok.

Alp sanırım demek istediğini yanlış anlattı,ozaman leon ile cupra arasındada dünya fark var ama görünümleri benzer :) Benim içinde Q5 , Q7 den daha güzel bir araç

Alp Q5'i hanımına alırsın,Q7'yi kendine... ;)

yahu adam Q5'i sevmiyo olabilir bunda büyütcek ne var bu kadar. ??

:)

hanımına alırsın o zaman sen de kardeşim.. :D :D

Geri
Üst Alt