Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla bende buna gülüp geciyorum bahsi gecen aracların hepsine bindim. mesela yeni mercedes E-serisi her yeni modeli eskisinden kötü oluyor iç malzeme desen keza öyle. bmw iceriye zaten oldum olası önem vermiyor dıs görünüm acısan Bmw hepsinden iyi. ama audi de son 5 yıldır bütün modellerinde asırı bir ilerleme ve kalite var.. almanya da insanlar degisiklik arayıp da adamların kendisi diyor mercedes in eski kalitesi yok diye adamların hisseleri satılıp duruyor. bu kötüye gitme isaretidir..

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

bu arada ankette evet, daha iyi kalite de secenegi yok:)

valla bende buna gülüp geciyorum bahsi gecen aracların hepsine bindim. mesela yeni mercedes E-serisi her yeni modeli eskisinden kötü oluyor iç malzeme desen keza öyle. bmw iceriye zaten oldum olası önem vermiyor dıs görünüm acısan Bmw hepsinden iyi. ama audi de son 5 yıldır bütün modellerinde asırı bir ilerleme ve kalite var.. almanya da insanlar degisiklik arayıp da adamların kendisi diyor mercedes in eski kalitesi yok diye adamların hisseleri satılıp duruyor. bu kötüye gitme isaretidir..

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

bu arada ankette evet, daha iyi kalite de secenegi yok:)
evet daha iyi kalitede seçeneği olsaydı forumda isyan çıkardı :) mercedesciler bmwciler audiciler diye forum 3e ayrılırdı :D

mercedes her zaman başta gelir denir. ancak son kasa a4 bence 180k dan çok daha kon forlu ve sessiz bir araç. kısa aralıklarla ikisinide test ettim. ancak şu varki bmw ve merso arkadan itiş kullandığı için ve uzun geçmişlerinden gelen tecrübelerden dolayı daha fazla sürüş zevki sunuyorlar.

zıttını idda eden hemen hemen yok gibi, bende destekliyorum yorumları ama bu araçlar bana çok çok uzak. 2. elde 4-5 yaş belki ama yenisinin fiyatlarını görünce aman aman uzak dursun derim. Ha yarın 1,3 inanılmaz bir performans gösterirse gelecek BMW motorları, fiyatları da ulaşılabilecek nitelikte olursa e belki.

Walla benim pederde 2005 model mercedes e-200 var ve inanılmaz kaliteli içi aracın.Aradan 4 sene geçmesine rağmen iç döşemeleri olsun konsolu olsun inanılmaz şık ve kaliteli malzeme kullandığı belli.Ayrıca yeni kasa e serisini gördüm ve dışı mükemmel olmuş.Her sene nasıl kötüye gidiyor anlamadım

audi son yıllarda atakta, mercedes ve bmw ye yetiştiği bir gerçek, fakat şu gerçeği unutmayın ki audi mercedes ve bmw nin yıllar önce çoktan geldiği yere geldiği için yükselen bir grafiği var, bunu anlamak için tartışmaya gerek yok zaten araçlar teknolojiler ortada... ben c serisi ve a4 için söylenenlerede katılmıyorum, tasarım olarak bence c serisi çok daha güzel, audinin sade tasarımı beni pek çekmiyor ama bu tamamen zevk meselesidir tartışılmaz. Teknoloji derseniz, yeni e serisine bakın, araç nerdeyse kendi başına gidicek uçak gibi yapmış adamlar... 2 sene sonra aynılarını A6 da ancak görebilirsiniz...

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Bu arada audinin ileri geçtiğini söyleyen seçeneği ankete koydum, burası demokratik bir forum herkesin fikrine saygılıyız :)

Audi iç mekan kalitesinde bence bmw yi yakalamış vaziyette.A6 olsun veya Q7 süper kalite bir araç.En çok hoşuma giden yönü ise önden çekiş.Karlı buzlu havalarda düzgün yol almak için bmw veya mersoyu satıp audi alan bir çok tanıdığım var.Yinede insanlarda kullanmadan ön yargılar kırılmıyor.Tabiiki audi daha iyi demiyorum.Yalnızca kalitede çok yakın belkide eşitlendi diyorum.

Arkadaşlar BMW şu anda pazar lideri..(kaynak Time dergisi).. Fakat motor konusundayeni BMW biturbo motorları bu sene aldığı ödüller de kanıttır daha önde..Araç konforu olarak bence BMW de Mercedes de aynı..
Audi ise onlara epey uzak..en azından şu an için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt