Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Audi arada kalmış bi marka bence ne sportif ne de konfor odaklı..
ikisinin arasında bi yerlerde..ikisinin birleşimi demeyin çünkü ikisinin birleşimi olmaz bana göre..

kesinlikle audi derim.. mercedes eski kalitesini kaybetti artik.maliyeti düsüren malzemeler kullanıyorlar. gecen sene almanya da en cok satan arac Audi oldu 1Milyon kusurla.bu sene de en cok satıs onların gidiyormus..audinin malzeme kalitesi ve motor gücü diger ikisinden daha iyidir.

Dostlar her zaman yıldızınız önde olsun sonra nazar boncuğu.Daha sonrası herkezin göz zevkine göre......

kesinlikle audi derim.. mercedes eski kalitesini kaybetti artik.maliyeti düsüren malzemeler kullanıyorlar. gecen sene almanya da en cok satan arac Audi oldu 1Milyon kusurla.bu sene de en cok satıs onların gidiyormus..audinin malzeme kalitesi ve motor gücü diger ikisinden daha iyidir.

Audinin almanyada çok satmasının en büyük nedeni insanların değişiklik aramasındandır. Zaten adamlar 100yıldır mercedese bmw ye biniyor... Satış oranlarına bakarak kalite kıyaslaması yapmak bence yanlış. Mercedesin kalitesinin düştüğünü ben göremedim 10 yıldan fazladır eski ve yeni kasasını kullanıyoruz. Hangi modeli bir eskisinden kalitesiz ?

Audinin almanyada çok satmasının en büyük nedeni insanların değişiklik aramasındandır. Zaten adamlar 100yıldır mercedese bmw ye biniyor... Satış oranlarına bakarak kalite kıyaslaması yapmak bence yanlış. Mercedesin kalitesinin düştüğünü ben göremedim 10 yıldan fazladır eski ve yeni kasasını kullanıyoruz. Hangi modeli bir eskisinden kalitesiz ?

zaten sen kullanmaya basladıgından beri mercedes lere iyi goz ile bakamıyorum :)

gülüp geçtim ya audi bmw ve mercedese uzaktan bakar ancak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt