Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrado

Kayıtlı Üye
Audi geçmişten günümüze oldukça büyük atılımlar yaparak

teknolojik nimetlerden faydalanıp, özellikle iç mekan kalitesinde kendi sınıfında çıtayı yükselterek iyi satışlar elde etmiş bir firma

diğer yandan BMW Performans Mercedes ise Konfor Kalite ve

Zarafetin karşılığı olarak nam salan iki köklü alman firmasıdır.

Sizce Audi bu kaliteye geldimi? Geldiyse nasıl değerlendiriyorsunuz?

Gelmediyse neden gelmedi gelmediğini ispat edebilirmisiniz aşağı kalır yönü nedir?

Mercedes'teki konforu Audi'de bulabildiğimi söyleyemiycem.Yine bmw mi mercedes mi derseniz ben mercedes'i tek geçerim derim o konfor o kalite o duruş yok böyle bi marka :)Burda audi kötü bi markadır demiyorum ama bana göre Mercedes'in her zaman altındaydı ve altında kalıcağını düşünüyorum

bmw mercedes kalitesine erişemedi ki audi yi kıyaslamak yanlış olur.mercedes ayrı bi dünya...ama mercedes ve bmw den sonra 3. bi marka varsa oda audi olur tabi...

Audi teknoloji yönünden çok üstün bir araç, ama bmw ye özelliklede mercedese daha yetişebildiğini düşünmüyorum.Sağlamlığınada lafım yok ama ama mercedesdeki konforu ben Audi araçların hiçbirinde göremedim.Motor dersiniz, Audinin turbo ile aldığı gücü Mercedes ve BMW atmosferik olarak sunuyor veya kompressor teknolojisiyle.. Mercedes şu anda teknoloji olarak çok ilerde Bunun en iyi kanıtını yeni çıkan Mercedeslere bakarak anlayabilirsiniz. Sıralama yaparsak Mercedes /BMW / Audi

gerkekeni herkes söylemiş

1 mercedes
2 bmw
3 audi

Mercedes teknoloji üretir diğerleri kullanır yıllardır bu böyle..

soru biraz yanıltıcı kalite soz konusu ise ikisini birbirinden ayırmak zorlasır kaliteye kullanılan malzeme falan da girer ama bu soru teknoloji, performans ve konfor olarak sorulduysa tabiki sırasıyla 3 arac veriyorum size

1 .mercedes slr
2. bmw m6
3. audi r8
(benim gozumde)

bence onların kalitesini yakaladı. hatta almanyada şu anda bmw ve mecedesten daha fazla satıyormuş audi. yeni a4 ve yeni mercedes c180 kıyaslayın. bence aynı kalitedeler. hatta audi daha güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt