Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audı e-tron..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
7031.jpg


Audi Space olarak bilinen kendi sanal alanını meydana getiren ilk otomobil üreticisi olan Audi’nin tam elektrikli motorla donatılmış, yüksek performanslı spor otomobili Audi E-Tron, Aralık ayından itibaren Vertical Run oyunuyla evlere geliyor.

Yarış meraklıları, geleceğin Audi sürüş konseptini, yakında PlayStation®Home’da izleyebilecekler. Vertical Run’daki üç boyutlu yarış pistinde dört ayrı motordan güç alacak E-Tron sadece PlayStation Home’un içinde yer alan yeni Audi Space’de mevcut.

Yeterli enerjiyi topla, en yüksek hıza ulaş

Vertical Run’da amaç, E-Tron’da sürüş hatası yapmadan ve yeterli elektrik enerjisini toplayarak, rakipleri geçip, mümkün olan en yüksek hıza ulaşmak.

Aralık itibarıyla Audi Space’e erişmek için PlayStation®3 oyuncuları, PlayStation®Home’u konsollarına ücretsiz olarak indirebilecekler.
 
tt nin biraz daha uzunu olmus sanırım
 
Sonu yok bu işlerin..Olanı sevelim koruyalım yüceltip geliştirelim ve her akşam onu sağsalim eve getirelim..
 
Benim için Audi dedinmi akan sular durur Bindiğim A8 den sonra :D:D:D
 
Geri
Üst Alt