Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Atecamın yeni kış jantları

Goldwingstr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Aracın üzerinde 18” jantlar var bende bu jantlara kış lastiği almak yerine yeni 17” jant ve nokian 225/55-R17WR D4 takmayı daha uygun bıldum. Böylece hem jantımı lastik sök takta üzerinde oluşan çizik ve ezilmelerden kurtarmış olup hemde 18” 4 lastikten daha ucuza mal ettim. Şimdi jant için fikirlerinizi merak ediyorum( ben çok severek aldım)IMG_8659.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
Bende düldüle kormetal almıştım. Gayet memnunum. Jant işi zevk işi herkes her jantı beğenmiyor.
Bence bu jantı bir de arabanın üstünde görmek lazım. Ondan bir de takılınca foto isterük.... :)

Arkadaşlar merhaba
Aracın üzerinde 18” jantlar var bende bu jantlara kış lastiği almak yerine yeni 17” jant ve nokian 225/55-R17WR D4 takmayı daha uygun bıldum. Böylece hem jantımı lastik sök takta üzerinde oluşan çizik ve ezilmelerden kurtarmış olup hemde 18” 4 lastikten daha ucuza mal ettim. Şimdi jant için fikirlerinizi merak ediyorum( ben çok severek aldım)Ekli dosyayı görüntüle 19196

Bende aynı düşüncedeyim zaten eski aracımdan da kalan takım jant vardı elimde yaz kış jantlı şekilde daha güzel oluyor hem kendim değişim de yapıyorum
Benim BBS jantlar a benziyor güzel duracaktır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar merhaba
Aracın üzerinde 18” jantlar var bende bu jantlara kış lastiği almak yerine yeni 17” jant ve nokian 225/55-R17WR D4 takmayı daha uygun bıldum. Böylece hem jantımı lastik sök takta üzerinde oluşan çizik ve ezilmelerden kurtarmış olup hemde 18” 4 lastikten daha ucuza mal ettim. Şimdi jant için fikirlerinizi merak ediyorum( ben çok severek aldım)Ekli dosyayı görüntüle 19196

olması gerekeni yapmışsın bana göre.
öncesi sonrası foto bekliyorum

Birde beni trafikte görüp jantlara uzun uzun bakan beyaz leonlu grup üyesini arıyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt