Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateca nasıl bir arac

2015 crv 78 binde 215 bin TL
2019 ateca 37 binde 215 bin TL abi sizce hangisi?
Crv her yönüyle bir tık ustte. Tabi bu aradaki fiyat farkına ne kadar değer buna ve sizin beklentinize bakmak lazım.
Araba konusu kişiden kişiye değişiyor. Ben almaya kalksam o paralara o iki araca da bakmazdim ama dediğim gibi herkesin kendi görüşü.
İlla bu ikisi arasında tercih yapacaksak ateca diyorum ben.

sıfır araç yok olsa fiyatlar düser diye düsünüyordum ama hergün artıyor malummmm

Ateca kullanan 2 arkadaşım vardı ikisi de 1 sene binip sattı..Memnun kalmadılar gerek yakıt gerek yol tutuş gerekse diğer konfor özelliklerinden..Bence Seat’ta alınacak tek araba leondur..Ateca yerine skoda karoq yada kodıac düşünülebilir

Öncelikle yapılmaya çalışılan şey kesinlikle insanları bu fiyatlara alıştırmak. Ateca 1.4 TSi ACT 150PS ile yarın test sürüşüm var. Testten sonra bana hissettirdiklerini ve deneyimimi paylaşırım. Dizel'in beygir gücü biliyorsunuz daha düşük, torku yüksek ama malum kasa ağır. Emsal olarak 2020 model Nissan Qashqai 1.5 Dizel 115 ps otomatik kullandım geçen hafta. Aracın cidden çekişi çok zayıf geldi. Dizel Ateca ne yapar bilemiyorum ancak dediğim gibi yarın 150 lik Ateca'yı deneyeceğim.

babamda crv var 1.6 160 lık araba yolda uzuyor onun için ilk tercihim o , ateca-leonun dikine yapılmış hali gibi geldi bana leonumu satıp yüksek ayaklı leona binmek gibi geliyor seat ta alınacak benim gözümde de en iyisi leon..

Öncelikle yapılmaya çalışılan şey kesinlikle insanları bu fiyatlara alıştırmak. Ateca 1.4 TSi ACT 150PS ile yarın test sürüşüm var. Testten sonra bana hissettirdiklerini ve deneyimimi paylaşırım. Dizel'in beygir gücü biliyorsunuz daha düşük, torku yüksek ama malum kasa ağır. Emsal olarak 2020 model Nissan Qashqai 1.5 Dizel 115 ps otomatik kullandım geçen hafta. Aracın cidden çekişi çok zayıf geldi. Dizel Ateca ne yapar bilemiyorum ancak dediğim gibi yarın 150 lik Ateca'yı deneyeceğim.

Arkadaşlar,
Koronavirüs nedeniyle Seat, Volkswagen, Audi, Skoda gibi markalarda üretim durduruldu. Bursa Renault ta buna dahil. Başka markalardada var bu durum. Bu nedenle ülkeye araç girişi belirsiz bir tarihe kadar olmayacak. Haliyle 2. el gene yükselecektir.

Ben de bir Ateca kullanıcısıyım. Aracımdan gayet memnunum. Alabileceğim en iyi aracı aldığımı düşünüyorum. @memet_one ın dediği gibi CRV de güzel bir araç. Bütçeye göre o da tercih edilebilir.

Bende crv yi tercih ettim teşekkür ederm desteğiniz ve iyi niyetleriniz için herhangi bir sorunuz olursa crv hakkında bildiklerimi aktara bilirim.

Geri
Üst Alt