Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateca 1.6 Tdi dsg xcellence geri görüş kamerası hatası

Bu sorunu bende yaşıyorum. Servis birşey yapamadı.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nisan ayında serviste radyo problemi ve kameranın bu sorunu ile görüştüğümde yazılım güncellemesi bekliyoruz. Bununla ilgili çok arıza kaydı var. Şeklinde bilgi paylaştılar.

Nisan ayında serviste radyo problemi ve kameranın bu sorunu ile görüştüğümde yazılım güncellemesi bekliyoruz. Bununla ilgili çok arıza kaydı var. Şeklinde bilgi paylaştılar.
güzel haber umarım gelir gelecek ay servise gideceğim full link açtıracağım bende sorarım o zaman

Aslında yazılım olarak mümkün gibi sonuçta bir dijital fokus olayından kaynaklanıyor. Hatırlarmısınız bilmem samsung android telefonlarda vardı bu sorun sonra bir güncelleme çıkarıp halletmişlerdi. Benim araçta da var aynı sorun lakin çok takılmıyorum varsın tek sorun o olsun :)

Aynı şekilde ekran ayarlarından 10 saniye sonra görüntüyü kapatma opsiyonun hafızaya alınmaması ve her seferinde yeniden yapma gereksinimi beni ayar ediyor.

Geri
Üst Alt