Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Atatürk Anadolu Sigorta Reklamı

Ben reklamda duygu sömürüsünden ziyade, gururla dimdik ayakta duran bir Türk, ve imkansızlıkların içinde elinden gelenin en iyisini yapan Atatürk görüyorum.
Bizden çok uzak olan, bir beklenti olmadan ihtiyaçları karşılamaya çalışan bir devlet görüyorum. Hemde o kadar yokluğun içinde.

reklam güzel ama diyaloglardaki vurgu karşılıksız vatan sevgisi..
sigorta değil..

Sana katılmıyorum. İş bankası herzaman vatandaşın yanında olmuştur. Türkiyede tektir. Çok güzel reklam süper olmuş..

iş bankası tektir anadolu sigorta tektir reklamları güzeldir :D halkımız gönül rahatlığıyla iş bankasına gitsin kredi alsın anadolu sigortasına sigortasını yaptırsın atatürk var işin icinde hic korkumuz olmasın onlar diğer bankalardan diğer sigorta şirketlerinden farklılar.

herşeyi devletten bekleyenler için şamar niyetine reklam..

Geri
Üst Alt