Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık Ogun'le Arda Lipi Takmama Yardım Etmelimi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anoraxia

Kayıtlı Üye
2ay geçti hala yardım eden yok lipi aldık yatagın altına takacam artık:D

serviste taksınlar Murat.. :)

guzel olabılır yatagın altına aslında :D

cuzi bi miktara olabilir neden olmasın muratcım malum garajın kırası cok yuksek :D

ibizalara çok yakışıyor bence bu vakte kadar beklediğin hata

siz de yardım edin arkadaşlar da takın şu lipi ozaman :)

bişey dicem tamponun iç tarafında falan kesmek delmek için yer belirlemişlermi? bide delecezde bunu sonra yazık olmasın tampona

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

ibizalara çok yakışıyor bence bu vakte kadar beklediğin hata

siz de yardım edin arkadaşlar da takın şu lipi ozaman :)

tampon flan delınecekya o işi sevmemiştimde niyeti bozdum:D

tamponun altında hıc bı yer falan yok tam ortasını bulcaksın tamponun sagından solundan ıkı delık lıpın ustundekı tırnaklar oraya gırcek matkapla deldık bız sonra da her yerınden vıdalıcan ıkı ucundan azcık kesmen gerekıo uzun gelıo cunku.

tamponun altında hıc bı yer falan yok tam ortasını bulcaksın tamponun sagından solundan ıkı delık lıpın ustundekı tırnaklar oraya gırcek matkapla deldık bız sonra da her yerınden vıdalıcan ıkı ucundan azcık kesmen gerekıo uzun gelıo cunku.

hee olmuyo zatende gelinde yapalım sunu artık

arabayı kaldırmak lazım yoksa harbı ezıyet oluo altına gırceksen tamam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt