Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona multimedia 6.5 inç

kadirtas001

Kayıtlı Üye
kolay gelsin seat ibiza aracım var ve geri görüş kamerası yaptırmak istiyorum. ekran seat arona ile aynı görünüyor acaba arona sahibi olan arkadaşlarımız ekrandan bakıp sistem bilgileri kısmından ekran parça kodunu yazabilir mi?

kolay gelsin seat ibiza aracım var ve geri görüş kamerası yaptırmak istiyorum. ekran seat arona ile aynı görünüyor acaba arona sahibi olan arkadaşlarımız ekrandan bakıp sistem bilgileri kısmından ekran parça kodunu yazabilir mi?

Servisten de alabilirsiniz giderek sadece satışta olan bir araçlarının olması yeter karşılaştırma da yaparlar olur yada olmaz gibi yada kablo tesisatının da değişmesi gibi

Merhaba Arona 6.5 inch Multimedya sistemine geri görüş kamerası takılamadığını söyledi servis. Yok mudur bir yolu acaba? Varsa araç garanti dışı kalıyor mudur?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Böyle şeyleri servis bilmez hocam. Siz Vag retrofit işi yapan yerlere müracat edin. Nesela Ankara'da isim yapmış Necati usta var. Necati Kaygusuz. Değil geri görüş kamera aracınıza otomatik park bile yapar :D

Kendisiyle görüşüyorum ben. Tam emin değil bu ekrana kamera konusunda, denemem lazım dedi. Ayrıca ben rus forumunda bu üniteye kamera takıldığını gördüm. Mib3 taktırsak en iyisi aslında 6,5inch çok küçük ama o da 5-6bin tlyi bulur sadece ekran ünite filan.

Geri
Üst Alt