Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Tavan Lambası ve Cruze Kontrol Çalışmıyor Yardım Lütfen

umutun tarıf ettıgı yerı acın gunduz vaktı bakarsanız daha ıyı olur sıgortaların tepelerınde gorunen kucuk metal ordan gıdıyor zaten ordan anlarsınız.Ayrıca kullanma klavuzunda sıgortaların seması var hangı sıgorta neyındır dıye hepsını tek tek yazıyorlar.Ordan kontrol edebılırsınız.

bugün hız sabitletyici çalıştı ampülede satın aldığım arkadaş gelip baktı ampul patlamış başka bir sorunda yok gibi görünüyor. arkadaşım sigorta atmış olabilir dedi sattıkları bir başka seat ibizada da aynı sorun olmuş ibizaların sigortaları nerededir abaca :rolleyes:

Geçmiş olsun :)

bugün sabitleyici devreye girmedi ama farkettiğim kadarıyla soğuk ortamda devreye girmiyor böyle bir koruma önlemi olabilir mi ben birkaç yerde yağışlı ve karlı zeminde ya da don riski olan yerlerde hız sabitleyicinin kullanılmaması gerktiğini okumuştum garibime gitti böyle kafasına göre çalışması ?

sigortalarıda anlattığınız yerde arayacağım ama kullanım klavuzunda sigorta şeması yok :mad:

bugün sabitleyici devreye girmedi ama farkettiğim kadarıyla soğuk ortamda devreye girmiyor böyle bir koruma önlemi olabilir mi ben birkaç yerde yağışlı ve karlı zeminde ya da don riski olan yerlerde hız sabitleyicinin kullanılmaması gerktiğini okumuştum garibime gitti böyle kafasına göre çalışması ?

sigortalarıda anlattığınız yerde arayacağım ama kullanım klavuzunda sigorta şeması yok :mad:

hemşerim soğuk kış don hız sabitleyiciyi etkileyecekse o özellik hiç olmasın bendede sportourer var 27.01.2011 çıkışlı konyadan uşağa geldi geçen hafta karın buzun içinde hız sabitleyiciyle geldim hız sabitleyici 60km den sonra devreye giriyor daha düşük hızlarda girmiyor lambalara gelince düğmelerle oyna düzelicektir emin ol....

Şema sigorta tablosunun kapağının arkasında vardır...

semanın karsılıgından bahsetmeye calıstım aslında,klavuzda mutlak semadakı sıgortalarda yazan numaraların karsılıkları vardır kılavuzda

bugün derse gittiğimde denizli batı servisinde 5 dkda değiştirdiler sağolsunlar sorun kalmadı ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler

Geri
Üst Alt