Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Sanırım Bizlere Ayrılan Sürenin Sonuna Geldik

Bu işler bilinçli yapılan siyasi oyunlardır. Sen bir yandan KDV ÖTV indirimi yapacaksın, ardından tüm yollara polisleri dikip ceza keseceksin. Bir yandan indirim var devlete para girişi azaldı ama bir yandan kes cezayı aradaki farkı kapat. Burada amac modifiye değil can dostlarım. Onların derdi para.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

azizim trafik denetimi yapılmadığında da neden denetim yapılmıyor, neden düzene sokulmuyor diyoruz..Trafikte hata yapan varsa hatasının bedelini ödeyecek bu kadar basit..ne benim hayatımı ne sizin hayatınızı kimsenin tehlikeye atmaya hakkı yok.

azizim trafik denetimi yapılmadığında da neden denetim yapılmıyor, neden düzene sokulmuyor diyoruz..Trafikte hata yapan varsa hatasının bedelini ödeyecek bu kadar basit..ne benim hayatımı ne sizin hayatınızı kimsenin tehlikeye atmaya hakkı yok.
Kesinlikle bunun altına imzami atarım. Keşke dediğiniz gibi denetimler devamlı ve adilane şekilde olsa. Ama siz de ben de biliyoruz ki tamamen keyfi yapiyorlar. Maksat para gelsin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt