Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar lütfen dikkat edelim

matrak29

Kayıtlı Üye
arkadaslar öncelikle merhaba bu konuyu açmamdaki sebep bilgilendirme amaçlıdır malum havalar sogudu ve oto hırsızlıkları artmaya başladı , geçen hafta ibizama servis randevusu aldım servisteyken anneannemin rahatsızlandıgı haberini aldım bu arada doğuş oto (kartal'a) Tolga bey'e ayrıca çok teşekkür ederim bana leon araba tahsis edip hastahaneye gitmemi sağladılar hastahanedeyken doğuş beni aradı ve aracın bagajında kutu unuttuklarını söylediler bende gelip alabileceklerini söyledim aracın basına gittigim de birde baktım ki sol arka camı taşla patlatıp montumu ve çantamı çalıp kaçmışlar Allahtan çantamın içinde evin anahtarı filan yoktu, kimliğimi birde deniz astsubay evraklarımı çalmış beni soğukta montsuzda biraktı karektersiz siz siz olun arabada çanta filan bırkmayın camerasız ortamlarda araçlarınızı bırakmayın ... dikkatli olalım...

Dogru bir bilgilendirme ve kesinlikle aracinizi arza yapip yolda oylece birakmayin araclari patlatiyolar gectigimiz cuma gununden yolda kalan kar lastigi olmayan araclarin tumunu yol kenarinda patlatmislar allah yardimcilari olsun

geçmiş olsun hırsızlarda iyice prof oldu son zamanlarda artık kaput kapı bagaj falanda çalmaya başladılar

gerçekten öyle nasıl başa çıkacagız bilmiyorum alarm filan mı taktırsak napsak kaskoda bi yere kadar .:

En güzel çözüm hırsızlığa en en ağır cezayı vermek. Öyle 1 ay yatıp değil en az 2 sene kalsın içerde bak yapıyormu bu soysuzlar

arkadaslar öncelikle merhaba bu konuyu açmamdaki sebep bilgilendirme amaçlıdır malum havalar sogudu ve oto hırsızlıkları artmaya başladı , geçen hafta ibizama servis randevusu aldım servisteyken anneannemin rahatsızlandıgı haberini aldım bu arada doğuş oto (kartal'a) Tolga bey'e ayrıca çok teşekkür ederim bana leon araba tahsis edip hastahaneye gitmemi sağladılar hastahanedeyken doğuş beni aradı ve aracın bagajında kutu unuttuklarını söylediler bende gelip alabileceklerini söyledim aracın basına gittigim de birde baktım ki sol arka camı taşla patlatıp montumu ve çantamı çalıp kaçmışlar Allahtan çantamın içinde evin anahtarı filan yoktu, kimliğimi birde deniz astsubay evraklarımı çalmış beni soğukta montsuzda biraktı karektersiz siz siz olun arabada çanta filan bırkmayın camerasız ortamlarda araçlarınızı bırakmayın ... dikkatli olalım...
Gecmis olsun

yıldırım

Geçmiş olsun biz ne kadar dikkat etsekte adamlar yapıyorlar tedbiri elden bırakmadan park edicez

Geri
Üst Alt