Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar ilk arabamı ve acı sonunu bir slayt ile sizlerle paylaşmak istedim....!

Çok geçmiş olsun sizin adınıza üzüldüm. Aynı şeyler benim başıma gelse bende aynısını yapardım heralde ama hakkındaki en hayırlı şey olmuş bence tekrar geçmiş olsun.
 
hepinize teşekkür ederim dostlarım abilerim,cenk arkadaşım kaskosu varmıydı diye sormuş eet vardı ama anahtar üstünde gittiği için kaskodanda bişi alamadık gibi bişi.yani kaskonun verdiği para modifiyeye harcadığım parayı bile karşılamadı.hemde full+full olmasına rahmen.arabaya koyduğum toplu iğne bile işliydi kaskoda

off off cok gecmis olsun wallaha simdi dahada icim gitti :( yazarkende aklima gelmisti anahtar istedikleri fakat belki bir yol bulunmustur diye sormustum
 
Çoook çoook geçmiş olsun :( kimseye güvenmemek gerek bırak test sürüşü yapmasın gerekiyosada almasın
 
çok geçmiş olsun abi üzülmemek elde değil
 
oyy çok kötü ya.. :( :(
geçmiş olsun sıkma canını Emre desem de ancak biraz zaman iyi gelir elbet..
 
emre kardeşim nedir bu ya video da izlerken şok oldum ve çok üzüldüm
o güzelim arabayı bu hale getirenin allah bintürlü ......... versin evi ocağı başına geçsin inşallah kardeşim
acı hatıranı tazalemek istemem ama bu inanılmaz olay ne zaman başına geldi.
tekrar, tekra büyük geçmiş olsun kardeşim.
 
Merhaba;
Çok geçmiş olsun ama bu kadarına da pes derler ne cesaret hakikaten.Yakalayıp kanuna teslim etmeden önce diz kapaklarını kırmak lazım bu tiplerin.:mad:

xx
 
Geri
Üst Alt