Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar ilk arabamı ve acı sonunu bir slayt ile sizlerle paylaşmak istedim....!

geçmiş olsun çok üzüldüm yaa :( ben o corsayı biliyordum dergide görmüştü sonu harbidenkötü olmuş :(:( böyle şerefsizleri yakalayıp sabaha kadar ........................ :mad:

aynen öle valla,ama dünya küçük ALLAH büyük......birgün bi yerde karşıma çıkacak o şerefsiz....

valla abi ALLAH biliyoya bulsaydım çok kötü şeyler yapıcaktım,ama o akşam ona hbr gidip kaçtıktan sonra daha izini bulamadım ,kaçtı şerefsiz:mad:

Vardır herşeyde bi hayır vursaydın sen ceza evinde o şerefsiz merzarda olucakti büyük geçmiş olsun kardeşim...

valla kısa açıklamak gerekirse sahibinden .com dan satılık ilanımı buluyor,arıyor buluşuyoruz test sürüşüne çıkıyoruz bikaç tur attıktan sonra hadi yer değiştirelim artık diyoruz.ben bi dalgınlıkla sağ kapıdan bi iniyorum ve hazin son adam gaza basıp kaçıyor....
olmaz demeyin bazen öle bir an yaşıyosunuzki bi anlık dalgınlıklar çok pahalıya patlıyor.
sözde istanbul çocuğuğuz diyoruz kaçın kurasıyız diyoruz ama bi alık dalgınlık işte....
bu videoyu bilerek koydumki siz siz olun çok dikkatli olun,lastiğe bakmak için bile inseniz aracınızdan sakın anahtarı kontakta bırakmayın dostlarım...
sonra ben adamın izini buldum ertesi gün hem valla hem billa koydum silahı belime vurmaya gittim,sokak sokak ararken aracı çaldığı gün takıldığı yeri öğrendim oraya gittim bi grup genç arasına girdim soruşturdum o sırada biri bu şerefsize haber verdi heralde benim ona çok yaklaştığımı olacakki ben o grubun arasından çıktıktan 20-25 dakka sonra g.o.paşa karakolundan bana tel geldi aracınız bulundu şu anda g.o.paşa tem girişinde yanıyo diye.adam kaçabildiği kadar kaçmış en sonunda durmuş aracı ateşe verip kaçmış.itfaiyede görgü şahitlerine göre 3 saat gelmemiş ve sonuç bu.....:(
itfaiye raporunda ise 10 dakka içinde olay yerine gitmişler ve aracı söndürmüşler,
sizce bu araç 10 dakka içindemi gelir bu hale....
biz böle bir ülkede yaşıyoruz işte
herkez kendine kılıf uyduruyor..

walla gelir bizim de bir arabamiz yandi gozumun onunde 20 dk da rengi bile belli olmiyicak sekilde yandi gitti yaklasamadik arabaya icim gitmisti cok gecmis olsun saka gibi bir olay olmus resmen kaskon fln warmiydi ?

Geçmişş olsun çok ağır bi olay bu Allah belasını verir inşallah bi kul un ahıyla neler olur bi bilse yaşamamış demekki anası babası belli olmayan insan:mad: umarım daha güüzelleri senin olur kimsenin hakkı kimsede kalmaz:mad:

hepimize ders olsun çok acı bi olay..o gece iyiki bulamamışsın adamı sonradan pişman olacağın şeyler olabilirdi..tabi aynı şey benim başıma gelse aysını yapardım..

valla iyiki de yakalamamışsın emre hayatın ve özgürlüğün bedelini kim neyle kaç corsa kaç bentley vs.vs ile ödeyebilir ki..
çok geçmiş olsun aslanım

hepinize teşekkür ederim dostlarım abilerim,cenk arkadaşım kaskosu varmıydı diye sormuş eet vardı ama anahtar üstünde gittiği için kaskodanda bişi alamadık gibi bişi.yani kaskonun verdiği para modifiyeye harcadığım parayı bile karşılamadı.hemde full+full olmasına rahmen.arabaya koyduğum toplu iğne bile işliydi kaskoda

ADına üzüldüm hocam, bulamadığın iyi olmuş diyeyim bari. Geçmiş olsun :(

Geri
Üst Alt