Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar aracımla ilgili bir problem var bakarmısınız lutfen?

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
2-3 gundur fark ettiğim bir olay arabayla dolaştıktan sonra sol arka lastiğim buram buram kokuyor. balatarda ısınma yok hatta elle kontrol ettiğimde jantların hepsinin sıcaklıkları aynı ama sol arka tekerlek yanıyor gibi kokuyor. hani burnoutlarda lastik yakarsında lastik kokar ya aynı o şekilde bir koku. sizce ne olabilir. yardımcı olursanız sevinirim. açıkçası canım sıkıldı bu duruma arabayı yakmayalım sonra:(

valla bilmiyorum :S neden olabilir ama bence bir servise danışmalısın diye düşnüyorum

lastıgın surtunme yapıyor demekkı hava sıcak olsa patınaj sesı gıbı bır ses cıkarır bır rot ayarına gotur

ya zaten gidecek araba servise bakımı yaklaıyor on defa git gel olmasın diye buraya yazdım hani önemli değil ise bakıma gittiğimde söyleyecem.

Hem surtme yok hem koku servsi bir ara sor ne derler bi konus

selam koku el freni arızasıda olabilir tamamen boşaltmıyor ya da ayarsız olabilir frenleri sensör warmı sende bilmiyorum ama sensörler bozulmuş yanlış sinyalde gönderiyor olabilir inşallah büyük bi sıkıntısı olmaz esp flan arızalıysa balataya yanlış sinyalde gönderiliyo olabilirki lüks araçlarda olan bi şey bu bunlarıda sor bi servise araya sert bi cisim girmiş olabilir lastik kokusu değil gibi lastik neden koksun bunlara rağmen gerçekten yürüyen aksam değilde lastik kokuyorsa lastiğin çeliklerini yırtıyoda olabilir bende aracı ocak 8 de aldım her yerini düzelttirdim ondan olumsuz bakıyorum her şeyine:) yaptırdıktan sonra burda paylaş merak ettim bende

Sinana katılıyorum..balata kokusu olma ihtimali var :)
servise git derim lastiktense rot ayarı bozuktur dicem ama o kadar kokucak şekilde olcağını sanmıyorum

Geri
Üst Alt