Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka spoiler? ( ABT veya diğer markalar )

PATRON

Administrator
Arkadaşlar leon için arka spoiler lazım orjinal haricinde diğer spoilerler olabilir. Öncelik ABT'nin ve diğer markalarda olabilir. Nereden bulabiliriz özellikle abt yi nereden temin edebiliriz? Resim ve detay verirseniz sevinirim.

oncelıkle sahıbınden e bakıcaksın sonrada Ebay e Serbay:)

ABT'nin orjinal spoilerını düşünüyodum geçen sene hatta aracın üstünde de baktım hoşuma gitmedi..tasarımı iyi değil..aracın arkasından kötü duruyo..
ABT dışında bi de Je var zaten benim bildiğim başka var mı TR'de..

Serbay, orjinal bodykitin makyajlılar için spoileri çok güzel bence, bir bakmanı tavsiye ederim

sağolun arkadaşlar tavsiyeleriniz için, servisden bi abi aradıda müşterisi orjinal haricinde başka birşey istiyormuş bana sordu bende bu konuları ona yönlendireceğim :)

st_rs_leo2_abt1_l.jpg

bu spoiler çok yakışıyo

aynen ya benimde en çok ABT'nin spoileri hoşuma gidiyor.

ABT kanadı takıp arkadan bakınca şapkanın önünü kaldırmış gibi bi ifade alıyo araba..
önden bakınca fena değil ama profili çok yüksek..ABT kanadı alıp altını fiberle doldurtmayı düşünmüştüm ama nerdeyse 1K Lira'ya mal olucaktı bana..tamamen custom kanat yaparım daha diyip kapatmıştım..

ama makyajlının kanadı şuan Leon için en iyi kanat..
makyajlının.. :) ;)

orjinal arka tamponlu halde iken orjinal makyajlı spoiler taksak sırıtırmı acaba ya? Birde resmi varmı makyajlının?

uymaz abi..

sıra bi türlü gelmedi ben göya aylardır makyajlının kanadını makyajsız kasaya uyarlicam..

Geri
Üst Alt