Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka spoiler? ( ABT veya diğer markalar )

aero arka tampon, cupra ön tampon birbirini nasıl tamamlar acaba peki ?

bence arka tampona bişey yapmana gerek yok Serbaycım, böyle iyi ama dediğim gibi makyajlı bodykit spoileri çok güzel. arkaya direk ondan tak başka da bişi yapmadan yola devam et :)

bence arka tampona bişey yapmana gerek yok Serbaycım, böyle iyi ama dediğim gibi makyajlı bodykit spoileri çok güzel. arkaya direk ondan tak başka da bişi yapmadan yola devam et :)

Ozan ben çok şanssız adamım 2 kez arkadan çarptılar arka tampona hala bi baba yiğit adam gibi sadece arka tampon tam hasar alacak şekilde çarpmadı :D olan hep plakaya oldu çizik bile yok :S O yüzden sordum gelecekte taktırsam veya zamanla kendi cebimden taktırsam nasıl durur diye. Bu arada ben hala makyajlı kasa arka spoilerin resmini göremedim?

Ozan ben çok şanssız adamım 2 kez arkadan çarptılar arka tampona hala bi baba yiğit adam gibi sadece arka tampon tam hasar alacak şekilde çarpmadı :D olan hep plakaya oldu çizik bile yok :S O yüzden sordum gelecekte taktırsam veya zamanla kendi cebimden taktırsam nasıl durur diye. Bu arada ben hala makyajlı kasa arka spoilerin resmini göremedim?

Buradan bakabilirsin:)

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=4350

yaptırırsanız ben de dahil olurum 3 tane aradan çıkartırız.. :)

Geri
Üst Alt