Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka sol tekerlekren gelen metal sesi yardım???

eğer porya ise zamanla ses yükselecektir.ses arkada ne olursa olsun canını sıkma önemli değildir.

eğer porya ise zamanla ses yükselecektir.ses arkada ne olursa olsun canını sıkma önemli değildir.

doğru diyorsunuz ama araçtan soğutuyor böyle durumlar.zaten servislerin durumu da pek içaçıcı değil.soru soruyorsun adamlarda surat 5 karış.ilk aracım renault idi servis 10 numaraydı.leonumu çok beğenerek aldım ama sinek miğde buluandırıyor.kısmet işi demekki...bakalım servis ne diyecek!

Tekirdqg corludaki dogus 5 para etmez daha alteanin ozelliklerini bilmiyorlar ya. Renault musteri memnuniyeti bakimdan cok onde seattan cunku renault seattan daha sorunlu bi arac ve musteri memnuniyeti ile bu acigi kapatiyirlar.ben bunu yasadgm icin soyluyorum.

Servise gitmene gerek yok tekerlekçiye git söksün jantı balatanın oraya taş girmiştir hemen alıyo onu banada aynısı olmuştu 2 dakkalık iş servise gitmene gerek yok.

taş girmiş olabilir, lastik bilyesinden geliyo olabilir..birinci seçenek daha ağır basıyo..

inşallah dediğiniz gibi taş girmiştir.sağolun arkadaşla.

renault seattan daha sorunlu bi arac ve musteri memnuniyeti ile bu acigi kapatiyirlar.ben bunu yasadgm icin soyluyorum.
Şu Renault'yu sorunlu görmekten ne zaman vazgeçilecek acaba :)
O kadar sorunlu arabayı insanlar salakmı Türkiye'de en çok tercih ediyo.
10 numara arabaları var, Seat'a da 10 basar otomobilleri.

ses kendi kendine kesildi olacak iş değil sağanak yağmur da biraz kullandıktan sonra zınk diye kesildi metal sesi....

banada ilk aldığım hafta olmuştu park edrken fark ettm geri geri gidince kesildi bidaha yapmadı heralde bi şey sıkışmıştı geri gidince kurtuldu

bendede var o ses vay anasını onlarca değişik marka arabam oldu hiç böle bişi bilmem...ses sabah oldu bakalım akşam gene yapacak mı benide soğutoyor valla 2010 model 4000km böle ses ne diyim valla :((

Geri
Üst Alt