Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sağ lastikden ses

Araci 1 .kademede sorun yok marşa bastiginda basliyor cızzz diye bi ses lastik sandim istop edince anladim ki lastik degilmis lpg tanki simit tank lpg dolumuda sag lastigin yani ama suan ses kesildi yapmiyor daha

Arada ses cikariyor sadece ve arabayla birlikte fan aciyor

Reis valla anlattığından hiç bişey anlamadım ama tüpten ise bı bagaj halısını kaldırın kulağınızı yaklaştırın dikkat kesilin yani ses geliyormu veya ses gelmese de koku varmı ona göre hareket edersiniz

Arkadan inceden gelebilecek ses arka koltugun altindaki depoda bulunan benzin pompasi olabilir. Onu da duymak icin normalde cok dikkatli dinlemek lazim. Sag taraftan geliyor sandiginiz ses o olabilir mi? Arka koltugu sökün altinda kapak var orada benzin depo ve pompasi var.. orayi dinleyin bir.

Geri
Üst Alt