Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka park sensörü icine kactı

bilal0822

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba bi sorunum oldu bugun arka bizim araclarda park sensörünün oldugu yerler varya 2 tane 1 tanesi icine kacti onlarin nasil cikaracagimiz ile ilgili bi cozumunuz varmi basina gelen varmi

Iyi de bisey kırılmıştır illa ki çıkarsan yine kaçar o içeri.Onu sabitleyen bir parça kırılmıştır o parca baya büyük bi parça sadece bi kapaktan ibaret değil diye biliyorum.

Bilmiyorum iste bakalim yarin sanayiye gtcem göstericem ins tampon sokulmeden yapilsinda kirildiysa yapistirma falan bisyler yaptiricam

Tampon sökülsün usta nolcak ki yapılabilecek biseyse inşallah

Ewet arkadaşlar cikan park sensörü arka tampon sökülüp yerine takildi tampon sökülmeden yapilmayacagini anlamis oldum basina gelen olursa bilgisi olsun diye soluyorum herkez dikkat etsin icine kacirmayin park sensörü ufacik bisey icin tampon sokuldu:)

Ewet arkadaşlar cikan park sensörü arka tampon sökülüp yerine takildi tampon sökülmeden yapilmayacagini anlamis oldum basina gelen olursa bilgisi olsun diye soluyorum herkez dikkat etsin icine kacirmayin park sensörü ufacik bisey icin tampon sokuldu:)
Sıcak silikon ile dışarı çekmeye çalış? Öyle birşey mümkün olmuyor muydu hocam?

Ole bisy olsa bile arkadan yerine oturmasi lazım ki icine tekrar kacmasin o sekilde yapmak gecici cozum saglikli bisey olsun istiyorsan her turlu o tampon ordan sokulecek malesef

Geri
Üst Alt