Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka Logo Boya veya Kaplama Yardım Lütfen

hiç gerek yok.ben zamanında yaptım şimdi çıkartamıyorum boyayı :) kötü duruyor açıkçası.orjinal kalması daha iyi

Ben reklamcıdan kırmızı yapışkanlı folyo aldım ve yaptım..Gayet güzel duruyor...Yapması çok basit aslında...Makas ile kaba taslak kes ve logo üzerine deneyerek kesim işlemini bitir..Folyo nun yapışkanlı kısmını sökmeden kesmen gerek,çünkü sürekli ordaki ölçüye göre makasla şekil vereceksin...Uygun hale getirdikten sonra S harfinin aralarına yapıştır..Düz tornavida ile de sağlam olması için üzerinden yırtmayacak şekilde hafiften ezdir...

Aynen bende yaptım beyaz araçta çok güzel durdu, reklamcıdan bi parça kırmızı folyo aldım para bile almadı, aralık inçeliğinde kesip yapıştırdım, falçatayla fazlasını kestim 5 dakka bile sürmiyo orginal gibi duruyo, artan folyoyuda plaka ışıklarının üstüne yapıştırdım sarı yerine kırmızı yanıyor o da hoş durdu :eek:key: tavsiye ederim

en kısa zamanda deneyecem tşk ederim bilgi için :)

Geri
Üst Alt