Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka kelebek camındaki SCW sticker ı

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
rüzgarın azizliği sonucu büyük sticker elimden uçtu ama küçük olanları arka kelebek camlara yapıştırdım... bu da resmi...

:) SCW araçları artık kendini daha da belli edecek bu yolda gördüğümüz araçları ve sahiplerini daha rahat tanımamıza yardımcı oluyor....:eek:key:

evet Serhat kardeş... ama izmirdeki gördüğüm bütün leonlara bakıyorum... henüz bir SCW liye rastlayamadım... izmir de SCW tanıtmak için neler yapılabilir diye düşünüyorum...

Bende bu stickerdan istiyorum. Güzelmiş bu çevresinde iğrenç Leon silüeti yok :)

arkadaşlar benim anlamadığım seat *** diye bi forum da var, burası da var. oraya üye olan buraya da üye aynı şekilde.oranın stickerları var bnm arabamda mesela. sitelerin dizayna varana kadar her şeyi aynı ama bir *** die sadece sessiz harflerinin geçtiği bir kelime kullandığm zaman otomatik olarak *** olarak çıkıyor. acaba nedenini öğrenebilmem mümkün müdr? :S

ali....kardeşim dememde sakınca yok sanırım...SCW yaz bakalım senin telaffuz ettiğin yerde FENERBAHÇE'mi yazıcak

evet Serhat kardeş... ama izmirdeki gördüğüm bütün leonlara bakıyorum... henüz bir SCW liye rastlayamadım... izmir de SCW tanıtmak için neler yapılabilir diye düşünüyorum...

izmir'de organizasyon yapmak...sizlerin desteği ile.

Alper abimize tekrardan sticker gönderdim rüzgarın azizliği bu sefer yemedi güle güle kullansın :D

arkadaşlar benim anlamadığım seat *** diye bi forum da var, burası da var. oraya üye olan buraya da üye aynı şekilde.oranın stickerları var bnm arabamda mesela. sitelerin dizayna varana kadar her şeyi aynı ama bir *** die sadece sessiz harflerinin geçtiği bir kelime kullandığm zaman otomatik olarak *** olarak çıkıyor. acaba nedenini öğrenebilmem mümkün müdr? :S

Ali kardeşim sen şuanda doğru yoldasın oyüzden ben seni tebrik ederim...

Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum...

Geri
Üst Alt