Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka kelebek camındaki SCW sticker ı

Olmadıki bir stickerımız elimizden rüzgar alıp uçursa:D

stıcker sipararişi verildi arkadaşlar kısa zaman sonra patron dağıtımını yapar

duyurular kısmında konu açtım sticker isteyenler diye.. oradan yazarsanız yardımcı olmaya calısıcam..

küçük stickerdan elime bi tane geçmeseydi bende kelebek cama yapıştırabilirdim :)

Bu SCW araması için ne yapmam lazım Kayseride de göremiyorum ben ama kendi arabama yapıştırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Sticker yakımış ama arabanda güzel kardeşim kazasız belasız binersin inşallah.En kısa zamanda bende stickerden çıkartıp arabanın arkasına yapıştırıcam.Gaziantep ten diğer arkadaşlarda varmıdır bilmiyorum ben hiç denk gelmedim gördüğüm leonlarda.Ama zamanla oda olacaktır.Zaten bizim burada öyle biey varki Millet leon değil Toledo hastası full Seat Toledo var :)

scw e yeni katılmış biri olarak bu sticker ları nerden bulabiliriz :)

adres telefon ve ad soyad

bu bılgılerı bana mesaj atarsanız stıcker basıldıgı zaman sıze yollarız

Geri
Üst Alt