Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka kapı içi sökümü hk.

samet_5589

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

2016 ıbıza aracıma arka kapılarda hopöreler takacağım ama kapı içini sökemedik cam motorunun kablosu kalıyor daha nasıl söküleceğinide bulamadık bilmeden bişi yapıp komple dağıtmayalım istedik daha önce yaptıran oldumu acaba aranızda?

Merhaba Arkadaşlar,

2016 ıbıza aracıma arka kapılarda hopöreler takacağım ama kapı içini sökemedik cam motorunun kablosu kalıyor daha nasıl söküleceğinide bulamadık bilmeden bişi yapıp komple dağıtmayalım istedik daha önce yaptıran oldumu acaba aranızda?

Adem siz yakında söktünüz mü hiç @AdeM59
Yardımcı olur cam motoru kablosunun söketi olması lazım onu çıkarınca döşeme boşta kalıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Mehmet abi bende öyle düşündüm ama bulamadık cam motorunun söketini sadece cam açma tusunun söketini sökenildik kabloduyu cekmek istemedik kopar falan diye

sökmeside zor takmasıda zor bence iyi anlayan birine söktürün
, bu arada direğe kadar kablo geliyor direkten hoparlöre kablo çekilmesi gerekiyor (2013 lerde böyleydi)

Kablosu falan var sadece hopörler yerlesip söketi takılacak ama cam motorunun kablosunu sökemedğim için cıkmıyor iç iskeleti

Kilitli soket var ses yalitimi icin sokmustum youtube videolar var kilitli soket oldugu icin cikmaz cekerek ama kolaydir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstanbulda kartalda pars oto 10 dakikaya söktü benimkini

bende samsunda yaptırdım bi yere ama baya uğraştırdı firma o kadar dandik iş yapmışki arka hopörlerin yerini ayarlamış orta direğin oraya kadarda kablo çekmiş ordan gerisi yok teyp kablo gitmiyor tekrardan kablo çekildi teyp kadar baya zahmetli bi bir iş oldu 20 30 liradan kaçmışlar resmen ya kablo bu ya servis keşif için 400 tl para istiyor birde

Geri
Üst Alt