Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka kampanaları disk yapmak

buluşma var 1 ocakta sen onu düşün boşver diski kampanayı:9

Niye yılbaşı? Uyanabileceğimizi sanmıyorum:) 4 ocaktan itibaren vizelerim var yılbaşından önce yapsak olmuyor mu Görkem?

Biraz daha detaylı araştıracam şu fren mevzusunu şimdilik cevaplarınız için sağolun.
 
Benim modeli signo..ön ve arkalar da disc var...Bence fren sisteminin disc olması kampanaya göre daha güvenli...
 
dıske cevırebılmen ıcın once arkada lımutor cubugu var mı yok mu ona bakacaksı eger aracın arka kampanalar ıcın bu cubuktan kullanıyorsa dıske donusturemezsın aracında abs yoksa yıne donusum ısı yas olur eger sartları tutuyorsa dıske cevırmek kolaylaşır ama malıyetı olur
 
Selamlar arkadaşlar. Garip bir sorum olacak. Bugün arabayı yıkarken aklıma geldi. Neden arkalar disk değil diye düşündüm girdim nete baktım 2006 öncesi belli bir pakette (tam bilmiyorum hangisi) arkalar cordoba ve ibizalarda disk. Bunun üzerine servise sordum dediler ki disk için yeri mevcut ancak kaliper-disk-balata alman lazım. Sorumlarım şöyle
1- Sizce yaptırmaya gerek var mı?
2- Ne gibi + ları - leri olur?
3- ABS, arkalar disk olursa disklerde görev yapar mı?
4- Şuan kampana iken ABS arkalarda çalışıyor mu?
5- Sadece parçalar orjinal olarak ne kadar tutar?

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...

hiç uğraşma derim maliyeti çok fazla tutar +bu işi tr,de yapabilecek kadar sadece seat üzerine çalışan çok çok tecrübeli,profesyonel kişiler olmadığı için yaptırsan bile istediğini alamayacaksın..bence arka kampanaları söküp baktır balatalarını değiştir gerekiyorsa kampanayı sıfırla ama asla orjinalini bozma!!
 
Geri
Üst Alt