Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka cam düğmeleri arızası yardım...

benimde arka sol taraf çalışmıyor önden kontrol edebılıyorum temizlersem sorun cozulurmu acaba ?

erkan abi istanbulun hangi semtindesin? anadolu tarafındaysan görüşelim bi ara... bizim dursuna gösteririz düğmeleri o bi yolunu bulur...

kardeşim aynı tip bir sorun benim merkezi kilit sisteminde de vardı...kapatıyordu ama açmıyordu..usta senin dediğin gibi bir aşınmadan bahsetti..ya tamir edeceğiz ya da bu tuş için sürücü kapısındaki mekanizma komple değişecek dedi..

tamir etti.. :) türk usulü bişeyler yaptı.. ne mi yaptı.. sigarasındaki aluminyum folyadan küçük bir parça kopardı ve aşınmış olan yerle silikonun arasına koydu..şimdi taş gibi çalışlıyor.. sen de dene bence..

kardeşim aynı tip bir sorun benim merkezi kilit sisteminde de vardı...kapatıyordu ama açmıyordu..usta senin dediğin gibi bir aşınmadan bahsetti..ya tamir edeceğiz ya da bu tuş için sürücü kapısındaki mekanizma komple değişecek dedi..

tamir etti.. :) türk usulü bişeyler yaptı.. ne mi yaptı.. sigarasındaki aluminyum folyadan küçük bir parça kopardı ve aşınmış olan yele silikonun arasına koydu..şimdi taş gibi çalışlıyor.. sen de dene bence..

bizim türklerin aklı hep yama yapmaya çalışıo zaten :D yarın deneyecem bakalım sonucu buraya yazarım...

erkan abi istanbulun hangi semtindesin? anadolu tarafındaysan görüşelim bi ara... bizim dursuna gösteririz düğmeleri o bi yolunu bulur...
gaziosmanpaşadayım kardeşim ama kendimi ayarlar buluşuruz bir ara maksat ortam olsun hemde sorunlarımızı halletmeye calısırız :)

arkadaşlar selam benimde düğme sorunum var nereden bulurum

arkadaşlar benim aslanın arka 2 camınında düğmeleri arızalı... camı indiriyorlar ama kaldıramıyorlar...ön taraftan kumanda edebiliyorum yani motorlarda sorun yok..tamiri yapılırmı bilmiyorum ama ben düğmeleri buldum sizce bunlar uygun olurmu ?

http://www.yedekparcamarketi.com/ur...hcam-dugmesi-tekli-sag_939795.aspx?CatID=6804

Gecmis olsun öncelikle butonu sokup contact sprey ile temizleyip bağlantı ayağını yeniden lehimleyin hersey normale dönecektir
Eger ki İstanbul Anadolu yakasindaysaniz bu aksam saat 20:00 da buluşmamız var bekleriz ben yardımcı olurum konu ile ilgili 148babb8-21d1-4dc2-b92c-a19071890aac.jpg

İ.ERDAL

Geri
Üst Alt