Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arama Sıkıntısı..

YCO

Kayıtlı Üye
bu sıkıntı aslında uzun zamandır var..
şu zamana kadar 10 defa arama yapmışsam forumda bi konuyu vs. bulmak için en fazla 2 defa falan bulmuştur ama bulduğunda da detaylı arama yapmama ve seçenekleri doğru işaretlediğime emin olmama rağmen ilgisiz konuları da bulmuştu..az önce yine başlığından emin olduğum bi konuyu arattım bulamadım..forum genelinde de muhtemel olduğunu düşündüğüm 2 bölümde de..gelişmiş arama ya da direkt sağ üstteki kutudan arasam da bulunamadı diyo..1 tane de mi yok yani diyo insan.. :D :D
buna bi çözüm bulursak güzel olur kanaatindeyim.. :)

teşekkürler..

yiğitl'e aynı sorundan ben de muzdaribim..

yiğit ben bir konuyu ararkan anahtar kelime+seatclubworld olarak google'da aratıyorum ancak o zaman bulabiliyorum eski konuları :)
tabi bu sadece bildiklerim; üşenipte abone olmadıklarım.
bilmediklerimi hiç bilemiyorum...

Arama kısmında bende sıkıntı yaşıyorum.

bu arada önceden bu sıkıntıyla ilgili bi konu açtım gibi hatırladım nedense..forumda arattım bulamadım.. :D :D :D
artık 2. defa açmışsam affola.. :)

ya bunun farkındayım arayıp bulma şansı %50 vbulletin forum tabanında genellikle arama kısmı iyi değil malesef bu konuda elimiz kolumuz bağlı birtek gelişmiş aramayı deneyerek şansımızı dahada arttırabiliriz. birde bu yüzden herhangi bir konu altında benzer konular yazıyor oradadan da takip edebiliriz bazı konuları

yiğit ben bir konuyu ararkan anahtar kelime+seatclubworld olarak google'da aratıyorum ancak o zaman bulabiliyorum eski konuları :)
tabi bu sadece bildiklerim; üşenipte abone olmadıklarım.
bilmediklerimi hiç bilemiyorum...

oo süpermiş yahu bilmiyodum ben öyle bulunabilceğini süpersin abi teşekkürler.. :)

:D :D :D

ya bunun farkındayım arayıp bulma şansı %50 vbulletin forum tabanında genellikle arama kısmı iyi değil malesef bu konuda elimiz kolumuz bağlı birtek gelişmiş aramayı deneyerek şansımızı dahada arttırabiliriz. birde bu yüzden herhangi bir konu altında benzer konular yazıyor oradadan da takip edebiliriz bazı konuları

yapcak bişi yok o zaman.. :( :(

Geri
Üst Alt