Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arama butonu çalışmıyor!

Jerky

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır farkındayım ama aradığım konu silinmiş olabilir diye düşünüp üstelemedim.

Geçenlerde Windows 7 ile ilgili bir konu açmadan önce arama yaptım aşağıdaki sonuç çıktı, fakat böyle bir konu olduğunu biliyorum çünkü mesaj yazmıştım. Heralde silindi diye düşünürken bugün Yiğit'in açtığı Youtube konusunda (Bu arada o konuda gitmiş) Gökhan linkini ekledi DNS ayar değişimi için dedim silinmemiş ama forum bulamıyor.

Aramayı Windows ve Windows 7 olarak yapsanızda sonuç değişmiyor. Konunun adı Windows 7 olmasına rağmen sonuç yok :) Bu arada aramaya ne gerek var diye düşünebilirsiniz ama forumu Yeni mesajlardan takip ettiğim için konunun hangi bölüme açıldığından hiç haberim yok :) o yüzden sık sık arama yapıyorum.

Yönetimin bilgisine,

Tşk :)

bugün Yiğit'in açtığı Youtube konusunda (Bu arada o konuda gitmiş) Gökhan linkini ekledi DNS ayar değişimi için dedim silinmemiş ama forum bulamıyor
demişsin erhan bu ne kadar yasal ki yiğit ve sen bunu bu kadar rahat paylaşabiliyorsunuz...SCW ne olursa olsun ben işimi halledeyim düşüncesi bu konuyu açan ve burada yorum yapanlardan beklenmedik bir davranış sanırım...arama butonu dediğin yer ben de çalışıyor sanırım serbay veya gökhan daha çok bilgi verir

ararken mesaj yazdığım konular gibi bi şıkkı seçmiş olabilir misin Erhan'ım..
mesaj yazmadığın için göremiyo olmasın..

Cezmi abi silinip silinmemesi benim için çok önemli değil, ben sadece o konudan Gökhan'ın eklediği linkin resmini ekleyecektim. Ben oradaki bilgileri bulmuştum zaten. Kendi açmadığım konunun neden silindiğini sorgulamak haddime değil.

Yiğitcim o şık seçili olsa bile o konuya mesaj yazmıştım zaten :) iki türlüde bulması lazım yani.

o zaman bilmiyorum Erhan'ım.. :)
velakin "windows" şeklinde yazıp denesen bi de belki arama motoru mantığı..

o zaman bilmiyorum Erhan'ım.. :)
velakin "windows" şeklinde yazıp denesen bi de belki arama motoru mantığı..

Yaw senin benim mesajımı okumadın mı? Yazdığım şeyleri tekrar soruyorsun :D Bak print screenlerin altında ne yazıyor :rolleyes:

tam anlayamadım ama windows diye arattığımda konuları buldu?

0802b.jpg

Serbay sende de yok abi :) Şimdi tekrar aramam icap etti o konuya mesaj yazmak için tekrar yok. Hatta bu konuda çıktı sadece o konu yok :D

Aradığım konunun adı Windows 7 Yardım, konuyu Gökhan açmış.

Bazı forum sistemlerinde içeriğinde rakam bulunan aramalar sakıncalı sayılabiliyor. Burada kullanılan sistemde de aynı şey geçerli. Konuyu kimin açtığını biliyorsun, Arama menüsüne tıkladığında açılan pencerede Gelişmiş Arama'yı seçip üst sağda kullanıcı adı ara kısmına üye ismini yazıp hemen altındaki açılır kutudan da "Kullanıcının konularını ara" dediğinde istemiş olduğun konu çıkıyor.

Geri
Üst Alt