Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımda yanan gösterge lambalrı

abs sensörlerini kontrol ettirip gerekirse temizlettirin, benzer bir durum benim de başıma gelmişti 80km yi geçince araç aynı şekil bir sürü arıza veriyordu. Sol arka abs sensörünün içine çamur kaçtığı için hız bilgisi alamayınca kendini korumaya alıyormuş araç.

abs sensörlerini kontrol ettirip gerekirse temizlettirin, benzer bir durum benim de başıma gelmişti 80km yi geçince araç aynı şekil bir sürü arıza veriyordu. Sol arka abs sensörünün içine çamur kaçtığı için hız bilgisi alamayınca kendini korumaya alıyormuş araç.
Bi şey daha sorayım size ben bilgisiyara bsğlattığımda hata gözükmüyordu siz de hata var mıydı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

sensör arızası veriyordu ama yetkili serviste bağlandı. Bağlandığında hata ışıkları yanmıyorsa hatayı siliyor olabilir.

Servis arıza bulamadı uzun yolda çok tekrarlıyor ve can sıkıyor bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Resimler altta tüm lambaların yanması 1-2 saniye en son kalan direksiyon lambası da 30 saniye sürüyorEkli dosyayı görüntüle 19941Ekli dosyayı görüntüle 19942

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aynı sorunu bende yaşadım. Tizin yolda başıma TL’si. Bununla ilgili konuda açtım. Aküyü değiştirdikten sonra hamdolsun böyle bir ikaz vermedi.

Aynı sorunu bende yaşadım. Uzun yolda başıma geldi. Aküyü değiştirdim. Sıfır akü taktım. Hamdolsun bir daha yanmadı.

Geri
Üst Alt