Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma yay taktıracağım, tavsiye istiyorum.

yunuslekesiz

Kayıtlı Üye
Selamlar.

Aracımın eski sahibi yayları ısıtılarak düşürmüş olduğu için konfor namına bir şey kalmamış araçta.
Bense arabaya Eibach marka spor yay taktırmayı düşünüyorum. Sorum şu:
1-)Nette sportline ve prokit olarak iki tür yay ile karşılaştım; bunların farkı nelerdir?
2-) 2008 model Seat Leon kullanıyorum, araçta performans lastiği ve Performa 19 (18inç) jant var. Sürtme tehlikesi olmadan, korka korka sürmemem için 3,5 luk mu yoksa 5lik yayı taktırmamı mı önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim

Video sitesinde eibach yazdığında ilk videoyu izlediğinde stok bmw ile eibachın görsel mevcut. Oradan ilk sorunun cevabını bulabilirsin
2. Soruna gelirsek
Jantın ET ölçüsüne bağlı olarak sürtme yapar lastiğin.
Bende 18" jant ve eibach prokit var 35mmlik.
Bende önlerde sürtme yapıyor kasisten hızlı geçersem

Trakyalı Gönderdi...

Video sitesinde eibach yazdığında ilk videoyu izlediğinde stok bmw ile eibachın görsel mevcut. Oradan ilk sorunun cevabını bulabilirsin
2. Soruna gelirsek
Jantın ET ölçüsüne bağlı olarak sürtme yapar lastiğin.
Bende 18" jant ve eibach prokit var 35mmlik.
Bende önlerde sürtme yapıyor kasisten hızlı geçersem

Trakyalı Gönderdi...

Bende de şuanki mevcut durumda da kasislerden hızlı geçtiğimde ön teker muhafazalara sürtme yapıyor. Sorularımın cevabını büyük oranda aldım, sanırım en idaeli sizin de kullandığınız 3,5'luk prokit olacaktır. Bilgiler için teşekkür ederim. Söyleyeceğiniz ekstra bir şeyler varsa öğrenmek isterim.

Bende de şuanki mevcut durumda da kasislerden hızlı geçtiğimde ön teker muhafazalara sürtme yapıyor. Sorularımın cevabını büyük oranda aldım, sanırım en idaeli sizin de kullandığınız 3,5'luk prokit olacaktır. Bilgiler için teşekkür ederim. Söyleyeceğiniz ekstra bir şeyler varsa öğrenmek isterim.
Yaşlarda ki kararın doğru takan yerin iyi olması ve gerek yok diyen yerler var yaylar ile birlikte gelen körükleri mutlaka taktırın

kurye ile elden teslime verildi

Yaşlarda ki kararın doğru takan yerin iyi olması ve gerek yok diyen yerler var yaylar ile birlikte gelen körükleri mutlaka taktırın

kurye ile elden teslime verildi

Teşekkür ederim, yaylar için internetten sıfır ürün sipariş vermeyi düşünüyorum. Sanırım bahsettiğiniz körükler ürün içersinde bulunuyor?

4.5 vogland var bende şimdilik memnunum sıkıntı çıkmadı ve orjinal yaydan acayip yumuşak ve konfor arttı

ürün kodunu öğrenmek....pcde sıkıntı var yoksa kodunuveririm de kendi sitesinden pdf dosyası olarakta indirebilirsin

Geri
Üst Alt