Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma eklenti yapacağım

thengine

Kayıtlı Üye
1.2 Tsi Style 90hp 2015 model aracıma spoiler ve kol dayama taktırmak istiyorum.

( Böyle apachi işi olmayacak, tek şoför koltuğuna monte edilen aşağı yukarı hareket eden sade bir kol dayama ve sade aracı arkadan daha alımlı ve şık gösterecek bir de spoiler olmalı.)

Screenshot_20180101-015151.png Birde yan aynaların içeriden katlanma özelliği yok, bu özelliği nerede nasıl ekletebilirim?

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Merhaba ön kol dayamayı parçacılardan alabilirsiniz yada servisten orjinal parça siparişi ile getirtirebilirsiniz biraz tuzlu olur ama diğerine göre daha güzel olur

Merhaba ön kol dayamayı parçacılardan alabilirsiniz yada servisten orjinal parça siparişi ile getirtirebilirsiniz biraz tuzlu olur ama diğerine göre daha güzel olur
Dediğiniz gibi pahalı olsun ama orjinal olsun. Parçacılarda ki çok çakma ve sonradan eklenti olduğu belli oluyor.

İzmir MBU'da kol dayama 670 TL gibi idi ... Sorduğumda KJ1 'ler için değil yanıtını almıştım . Sizin aracınız için olabilir.

Ben 140 liraya aldim biraz dandik ama iş göruyor. Spoiler de biraz yakisiklilaştırır arabayı. Ben henüz yaptirmadim ama planımvar.
Kolcak: Seat Ibıza 4 Kol Dayama-kolçak 2009 Ve Sonrası Orjinal Tip - n11.com
db58020831721b9b7c95dc609879b860.jpg

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Spoiler güzel olmuş.kolcak benim attigim daha iyi senin attigin hakkatem kötu durur benimki farkedilmiyi yine.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Geri
Üst Alt