Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım bağlandı

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım bağlandı :( ruhsat sahibi il dışında bu durumda ne yapabilirim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Geçmiş olsun. Noterden alınan vekaletname ile cezası ödendikten sonra otoparktan alabilirsiniz diye biliyorum.

Bağlanmaktan kastınız yediemine çekilmesiyle daha önce hatalı parktan aracım çekilmişti, araç başkasının üzerineydi. Ben gidip almıştım ruhsatı gösterip. Öteki türlü atıyorum kiralık araç vb. durumlarda aracı kullanan kişi geri alamazdı. Nereye çekildiyse oradan bir almayı deneyin. Park bedeli ve çekme ücreti teslim anında tahsil ediliyor, cezalık bir durumu varsa onu da plakaya yazıp gönderiyorlar.

Cevaplarınız için teşekkür ederim noterden vekaletname ile oldu araba egzoz dan bağlandı Voortek egzoz vardı

tam olarak ankaranın neresinde denk geldiniz çevirmeye birde araç çok ses çıkarıyormuydu?
Aracı ben kullanmıyordum aracın sesi çok çıkmıyor zaten aracı kullanan hız yapmaz sakin kullanır çevirme değil sivil ekip arkadan gelip sağa çektirmiş sonrada ceza yazıp bağlanmış araç. Bugün muayene için götürmüşler aracımı tüm istasyonlar doluymuş hepsi egzozdan bağlanmış bu ara egzoz avı başlatmışlar malum para lazım. Egzozlu aracınız varsa bence bu ara hiç çıkartmayın

Geri
Üst Alt